XERJOFF

www.xerjoff.com

Xerjoff, 2003 yılında İtalya Torino’da kurulan, kendini tamamen sanatsal formlu lüks kokulara adamış bir niş parfüm markasıdır.

Kokunun ötesine giderek daha geniş bir evren sunan Xerjoff, İtalyan ustalığı ile Fransız bilgi birikiminin benzersiz birleşiminden doğar.

Xerjoff, doğal dünyadan doğan lüksü temsil eder. Grasse’ın usta parfüm tasarımcılarının bilgi birikimlerini ve doğanın sunduğu olağanüstü hammaddeleri kullanarak tasarladığı benzersiz kokularla, enfes İtalyan işçiliğinin arasındaki büyülü bağı kutlar.

Xerjoff, kokunun ötesine gidip parfüm sanatının altın çağlarının yeniden keşfedildiği daha geniş bir evrene girmek demektir, lüks parfüm dünyasının en değerli ülkesine yolculuktur. Özel ve doğal hammaddeler, en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanan, kuvars, murano ve diğer değerli materyallerden oyulan heykelsi şişelerle titiz bir biçimde birleştirilir.

Lüks parfüm dünyasının en değerli ülkesine yolculuk

KOLEKSİYONLAR

COLLECTION V

Kelebeğin kanatlarını andıran narin şişelere sahip “Xerjoff Collection V”;​ kadifenin güzelliğini kutluyor. ​

Erba Pura, Accento, Opera gibi dünya çapında büyük beğeni toplayan parfümler, narin ve değerli içerikleriyle Xerjoff’ta.

JOIN THE CLUB

Parfüme bambaşka bir yorum; Join The Club’ın kısaltılmışı JTC, çok özel ve stil sahibi bir dünyaya neşeli bir yolculuk sunar.​

Güzellik, benzersizlik ve kendilerine bakmayı günlük hayatlarının bir parçası haline getirmiş insanlara özel bir davet. JTC serisinde yer alan her esans, kullanıcısını, sadece üyelerin girebildiği bir kulübe davet eder, zamanı aydınlatan, saf zevk anlarını yoğunlaştıran, iyi bir atmosfer sunar.

Sıra dışı parfümler ve otantik koku kodları sayesinde bu kulüpte benzersiz, sıradan olmayan anları paylaşırsınız.

CASAMORATI 1888

Xerjoff, 18. ve 19. yüzyıl arasında İtalya'da faaliyet gösteren muhteşem koku evinin tarihsel ve sanatsal mirasını korumak amacıyla yeniden oluşturduğu CASAMORATI 1888 koleksiyonunu sunar.

1888’de Bologna’da kurulan “Fabbrica di Profumi C.Casamorati” özel kokular ve çeşitli sofistike banyo sabunları konusunda uzmanlaşmıştır.

O dönem yaptığı üretimle Casamorati, büyük ulusal ve uluslararası fuarlarda sayısız ödül almıştır.

COFFEE BREAK

İlhamını uluslararası kahve ticaretinin merak uyandıran tarihinden alan parfüm koleksiyonu Coffee Break; oryantal ve baharatlı bir karaktere sahip.

Karşı konulamaz derecede sıcak ve egzotik olan bu değerli seri, kahve ve taze baharat notalarıyla cazibeli bir yolculuk sunuyor.

XJ OUD STARS

XJ OUD STARS, SHOOTING STARS serisinin devamı niteliğinde, Arap parfüm tasarımı geleneğine dayanan bir koleksiyondur.

Koleksiyon, Laos, Hindistan ve Borneo’dan gelen saf Oud’un özel distilasyonu ile yaratılır.

Her parfümün ismi, Arap dünyasının Marco Polo’su İbn-i Battuta’nın 1325’te yazdığı, Güney Afrika’dan Uzak Doğu’ya pek çok yaşamı ve kültürü anlatan seyahatnameden gelir.

XJ SHOOTING STARS

XJ SHOOTING STARS, 1947 yılında Rusya’da yaşanan heybetli bir meteor yağmurundan esinlenir. Gökyüzünde beliren parlaklık, öncü ve sofistike kokuların yaratılmasına ilham verir.

Eski tariflere ve Grasse geleneklerine dayanan kokular; el yapımı altın kaplama bir kapakla taçlandırılan ve yine altın kaplama, düşen bir yıldızı gösteren bir plaketle süslenmiş şişede sunulur.

Şişe, tercihe göre ipek kese veya zengin lake ahşap kutu içinde sunulur. Ahşap kutu, sertifikalı meteor parçaları bulundurur.

XJ Shooting Star yıldızların düşündüğümüzden daha yakında olduğuna inanmamızı sağlayan ilham verici bir koleksiyondur.

XJ 1881

İtalya, 1861 yılından beri, genlerine işlemiş olağanüstü bir yaratıcılığa sahip, kendini şair, aziz ve denizci olarak tanımlayı seven insanları bir araya getirir.

Estetik sevgisiyle geliştirilen sanatsal miras, İtalyan yaşamının her alanına sızarak yaratıcılığı besler.

150. yıl, İtalya için önemli olduğundan, Xerjoff, bu yıldönümünü kutlamak için çıkardığı XJ 1861 serisi ile ihtişamlı ülkesine bir saygı duruşunda bulunuyor.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

Beymen Panora
Beymen Armada
Beymen Antalya Rixos
Beymen Akasya
Home of Scents MOI
Beymen Galataport
Beymen İstinye Park
Beymen Suadiye
Beymen Nişantaşı
Beymen Vadi İstanbul Seasons
Beymen Zorlu Center
Beymen İzmir İstinye Park
Beymen Hilltown