GIARDINO BENESSERE


İlhamını tamamen doğadan ve bedensel ve ruhsal iyilikten alan Giardino Benessere, Paolo Terenzi ve Tiziana Terenzi'nin yaratıcı ve hayalperest dünyasının eseri. Geleneksel parfüm tasarımından farklı bir düşünceyle yaratılan, sosyal ve ticari kaygılardan uzak duran bu benzersiz eserler, ruh için bir sağlık terapisi olarak tasarlandı.

Giardino Benessere, lükse yeni bir konsept kazandırıyor; sadece kullanılmak değil her nefesle yaşanmak isteyen parfümler için doğanın kadim ve somut değerlerini yüceltir. Özleriyle mest edip pozitif duyguları tetikleyen sağlıklı yaşam dalgaları sunar.

Geleneksel parfüm sanatının bir ifadesi olarak kişilikli, değerli ve doğal esanslar kullanılır. Doğadan ilham alan özgün ruhlu esanslar, tek başına kullanıldığında harika kokarken, karıştırılarak kullanıldığında da rüzgarın taşıdığı dalgalar gibi hayret verici bir mükemmelliğe ulaşır. Yeni birleşimler yaratmaya uygun yapıdaki bu parfümler her karışımda kişisel ve benzersiz bir koku sunar.

 

 

 

CLASSIC COLLECTION

Bu eşsiz koleksiyon, yolculuğumuzda karşılaştığımız ve karşılaşacağımız, parfüme ne kadar tutkun olduklarını anlamış insanlara, yani şüphesiz gerçek parfümörlere adanmıştır.

Sadece kullanılmaya hazır bir parfüm değil bir renk paleti yaratır. Kullanan ve aynı zamanda yaratıcısının ruh haliyle şekillenen kişisel ve özel parfümler, kişinin kendi koku imzası haline gelir. Koleksiyondaki harmoniler, seçip melodiyi yaratacak kişiler için tasarlanır.

TITANS COLLECTION

Dünyanın köklerinden, Yunan mitolojisine göre efsanevi Altın Çağ'da dünyayı yöneten, doğanın kurallarını belirleyen güçlü Titanlar ve Titanidler’den ilham alan bir koleksiyon.

Titanlar, Titan Kronos'un oğlu Zeus'un önderliğindeki Olympian Tanrılarının düzenleyici ve emir veren müdahalesinden önce dünyayı kasıp kavuran kozmosun ilkel kuvvetleridir.Bu efsanevi yaratıkların gücü, değerli ve benzersiz metal şişelerin zarif güzelliğinde yankılanıyor!

Terenzi kardeşler, İtalyan sanatsal parfüm tasarımını değerli ve nadir bir parfüm damlasında ifade ediyor.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

Home of Scents MOI
Terenzi Boutique
Boyner Cadde
Boyner Mall of İstanbul
Boyner İstinye Park AVM
Boyner Cevahir AVM
Boyner Akasya AVM