EAU THERMALE SERİSİ

EAU THERMALE URIAGE THERMAL WATER 150 ML

Fransız Alplerinin kalbinde doğan Uriage Termal Suyu, eşsiz zengin mineraller ve doğal elementler ile cilt bariyerini güçlendirir. %100 fizyolojik, hem güvenli hem de doğaldır. Uriage termal su cildi nemlendirir, yatıştırır, yeniler ve cilde parlaklık sağlar. İltihap karşıtıdır ve serbest radikallere karşı korur.

EAU THERMALE URIAGE THERMAL WATER 300 ML

Fransız Alplerinin kalbinde doğan Uriage Termal Suyu, eşsiz zengin mineraller ve doğal elementler ile cilt bariyerini güçlendirir. %100 fizyolojik, hem güvenli hem de doğaldır. Uriage termal su cildi nemlendirir, yatıştırır, yeniler ve cilde parlaklık sağlar. İltihap karşıtıdır ve serbest radikallere karşı korur.

EAU THERMALE WATER EYE CONTOUR CREAM 15 ML

Uriage termal su ile nemsiz göz çevresini nemlendirir. Koyu halka karşıtı etki sağlar. İçerisindeki dextran sülfat sayesinde şişlik karşıtı etki gösterir. Hassas ciltler için uygundur. Koku içermez ve hızlı emilim sağlar.

EAU THERMALE WATER CREAM 40 ML

Tüm cilt tipleri için 24 saat nemlendirici bakım kremidir. Aynı zamanda mükemmel bir makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Ultra hafif eriyen dokusu ile hızlı emilim sağlar ve yağlı bir etki bırakmaz.

EAU THERMALE WATER CREAM SPF20 40 ML

Tüm cilt tipleri için SPF 20 korumalı 24 saat nemlendirici bakım kremidir. Aynı zamanda mükemmel bir makyaj bazı olarak da kullanılabilir. İçerisindeki C ve E vitaminleri sayesinde serbest radikallere karşı ve kirlilik karşıtı etki gösterir. Ultra hafif eriyen dokusu ile hızlı emilim sağlar ve yağlı bir etki bırakmaz.

EAU THERMALE RICH WATER CREAM 40 ML

Kuru ve çok kuru ciltler için 24 saat nemlendirme sağlayan bakım kremidir. Aynı zamanda mükemmel bir makyaj bazı olarak da kullanılabilir. İçerisindeki shea yağı sayesinde cildi besler ve yeniler.

EAU THERMALE WATER SLEEPING MASK 50 ML

Termal su içeren ilk uyku maskesi, 8 saat uyku etkisi ile yoğun nemlendirme sağlar. Cilde anında ve uzun süreli konfor, esneklik ve parlaklık kazandırır. Edelweiss özü ile cildi yatıştırır ve yumuşatır. Geceleri ince bir tabaka halinde uygulanır. Taze ve dinlenmiş bir cilt için aktif bileşenler gece boyunca nüfuz etmeye bırakılır.

AGE PROTECT SERİSİ

AGE PROTECT MULTI ACTION CREAM 40 ML

Normal ve kuru ciltler için yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, sıkılık kaybını ve dolgunluk eksikliğini azaltır, kahverengi lekelerin görünümünü önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda BLB teknolojisi ile mavi ışık ve kirlilik gibi çevresel zararlara karşı cildi korur. Cildin canlılığını ve parlaklığını yeniler ve cildi nemlendirir. Günlük olarak temizlenmiş cilde uygulanır.

AGE PROTECT MULTI ACTION CREAM SPF 30 40 ML

Normal ve kuru ciltler için SPF 30 korumalı yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, sıkılık kaybını ve dolgunluk eksikliğini azaltır, kahverengi lekelerin görünümünü önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda BLB teknolojisi ile mavi ışık, UV ışınları ve kirlilik gibi çevresel zararlara karşı cildi korur. Cildin canlılığını ve parlaklığını yeniler ve cildi nemlendirir. Günlük olarak temizlenmiş cilde uygulanır.

AGE PROTECT MULTI ACTION FLUID 40 ML

Normal ve karma ciltler için yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Cildi mükemmelleştiren hafif yapılı emülsiyon yaşlanma etkileri ile savaşırken aynı zamanda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır, cildi dolgunlaştırarak sıkılık kaybını önlemeye yardımcı olur. Kahverengi lekelerin azalmasına yardımcı olur. BLB teknolojisi ile mavi ışık ve kirlilik gibi çevresel zararlara karşı cildi korur. Temizlenmiş cilde sabah ve/veya akşam uygulanır.

AGE PROTECT MULTI ACTION EYE CONTOUR 15 ML

Yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi, çizgilerin görünümünü, şişliği ve koyu halkaları azaltır. Cilt germe etkisi için göz kapağını kaldırır ve göz çevresini pürüzsüzleştirir. Yorgunluk, stress, mavi ışık ve kirlilik gibi günlük zararlara karşı cildi korur. Sabah ve/veya akşam göz çevresinin etrafına hafifçe vurarak uygulanır.

AGE PROTECT MULTI ACTION INTENSIVE SERUM 30 ML

Güçlendirici serum, hem yaşlanma belirtileri hem de zarar görmüş cilt üzerinde çalışır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, sıkılık kaybını ve dolgunluk eksikliğini azaltır, kahverengi lekelerin görünümünü önlemeye yardımcı olur. Kirlilik ve mavi ışık koruması sağlar ve cildin canlılığını ve parlaklığını yeniler. Kremden önce, iyi temizlenmiş ve kuru cilde sabah ve/veya akşam uygulanır.

MULTI ACTION DETOX NIGHT CREAM 40 ML

Kadife yapılı gece kremi yaşlanmanın tüm etkenleri ile savaşır. Kutanöz tabakanın oksijenasyonunu arttırır. Sabahları cildin taze ve parlak görünmesini, yorgunluk izlerinin azalmasını sağlar. Geceden geceye cildi yeniler, arındırır ve onarır. Her akşam iyi temizlenmiş cilde uygulanır.

XEMOSE SERİSİ

XEMOSE LIPID-REPLENISHING ANTI-IRRITATION CREAM 400 ML

Çok kuru ve atopi eğilimli cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş krem, cildi nemlendirir ve iritasyona karşı korur. Uzun süre boyunca rahatlama sağlar. Kaşıntıyı yatıştırır ve kuruluğu azaltır. Temizlenmiş cilde her gün uygulanır.

XEMOSE LIPID-REPLENISHING ANTI-IRRITATION CREAM 200 ML

Çok kuru ve atopi eğilimli cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş krem, cildi nemlendirir ve iritasyona karşı korur. Uzun süre boyunca rahatlama sağlar. Kaşıntıyı yatıştırır ve kuruluğu azaltır. Temizlenmiş cilde her gün uygulanır.

XEMOSE ANTI ITCH SOOTHING OIL BALM 200 ML

Aşırı kuru cilt ve atopi eğilimli ciltler için 48 saat boyunca kaşıntı hissini azaltan yatıştırıcı balm. Anında karıncalanma hissini ve kuruluğu yatıştırır. İçerisindeki zengin İlipe yağı ile eşsiz eriyen doku, uzun süreli konfor için yağsız koruyucu bir tabaka bırakır. Temizlenmiş cilde sabah ve/veya akşam uygulanır.

XEMOSE FACE CREAM 40 ML

Kuru ve yıpranmış cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş yüz bakım kremidir. Cildi nemlendirir ve uzun süre boyunca rahatlama sağlar. Temizlenmiş cilde her gün uygulanır.

XEMOSE GENTLE CLEANSING SYNDET 500 ML

Kuru, yıpranmış ve pullu cilt tipine özel temizleme jelidir. Ciltteki kuruluğu ve gerginliği gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki Uriage Termal Su ile cildi nemlendirir ve sakinleştirir. Sabun ve paraben içermez. Köpürterek uygulayın ve bol su ile durulayın.

XEMOSE CLEANSING SOOTHING OIL 500 ML

Çok kuru ve atopi eğilimli ciltler için temizleyici, cilt kuruluğuna karşı korur ve kaşınmayı yatıştırır. Ciltte yumuşak ve koruyucu bir film bırakır. Islak cilde uygulanır ve durulanır.

BARIDERM SERİSİ

BARIEDERM CICA CREAM 40 ML

Güçsüz, tahrişli ve atopi eğilimli ciltler için onarıcı bakım kremidir. İltihap, dermokozmetik prosedürler ve dövme işlemi sonrasında tahriş olmuş cilt problemlerini yatıştırarak onarır. Cilt izlerine karşı savaşır ve onarır. İçerisindeki bakır ve çinko ile bakteri çoğalmasını sınırlar (Copper-Zinc). Cildi dış etkenlere karşı izole eder ve korur. Cilt uzun süre konforlu hisseder. Temizlenmiş cilde günde 2 defa uygulanır.

BARIEDERM CLEASING CICA GEL 200 ML

Güçsüz ve tahriş olmuş cilt ve atopi eğilimli ciltler için temizleme jelidir. Tahriş hassasiyetini, gerginliği ve rahatsızlığı yatıştırır. Bakır ve Çinko’nun birleşimi ile tahrişli cilt dokusunu düzenler. Temizleyiciyi köpürtün ve iyice durulayın.

BARIEDERM INSULATING REPAIRING CREAM 75 ML

Nemlendirici el, yüz ve vücut için nemlendirici, onarıcı ve yatıştırıcı bakım kremidir. Temizlik malzemeleri, tekrarlanan sürtünme gibi cildi tahriş eden etkenlere karşı bariyer görevi görerek cildin yıpranmaya karşı korunmasına yardımcı olur ve cildi yumuşatır. İçeriğindeki Uriage Termal Su ile cildi nemlendirir. Yıpranmış bölgeye gereken sıklıkta uygulanır.

BARIEDERM INSULATING REPAIRING HAND CREAM 50 ML

Zarar görmüş ve çok kuru eller için koruyucu ve onarıcı el bakım kremidir. Günlük zararlar veya kimyasal ürünlere maruz kalma durumunda kullanılır. Gerçek bir bariyer olan krem elleri yatıştırır, yumuşatır ve besler. Hızla cilde nüfuz eder.

BARIEDERM CICA LIPS PROTECTION BALM 15 ML

Koruyucu ve onarıcı dudak balmı, özellikle sert maddelere, soğuğa ve medikal tedavilere maruz kalmış hasarlı, çatlamış ve kuru dudaklar için formüle edilmiştir. Balm dokusu, besleyici aktif içerikler ile zenginleştirilmiştir ve uzun süreli etkinlik sağlar. Her 4 saatte bir gereken sıklıkta uygulanır.

BARIEDERM OINTMENT FISSURES CRACKS 40 ML

Yıpranmış cilt dokusu için koruyucu krem, spor aktiviteleri, sık yıkama, temizlik malzemeleri, hava koşulları gibi yıpratıcı faktörlere maruz kalan özellikle el, ayak, topuk vs gibi bölgelerde yıpranmış, sertleşmiş cildin nemlendirilerek, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Spatula yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanır.

D.S. REGULATING FOAMING GEL 150 ML

Tahriş olmuş, kızarmış ve kaşıntı sorunları olan cildi nazik bir şekilde temizler. Cildin florasını dengeler ve kalıntılardan arındırır. Günde bir ya da iki kez nemli cilde uygulanır ve su ile durulanır.

HYSEAC SERİSİ

HYSEAC 3-REGUL GLOBAL SKIN CARE 40 ML

Akne, leke ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı kremdir. Hafif, hassas krem yapısıyla ciltteki yağ salınımını engellemeye yardımcı olur. Cildin parlamasını önleyerek, mat bir görünüm sağlar. Cilt florasını yeniden dengeler ve bakteri oluşumunu önler. Sabah ve/ veya akşam temizlenmiş cilde uygulanır.

HYSEAC 3 REGUL GLOBAL TINTED SKINCARE SPF 50+ 40 ML

Leke ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı renkli kremdir. Yüksek seviyede UVA ve UVB koruması sağlar, reaksiyon etkisini ve güneşin neden olduğu izlerin görünümünü sınırlar. Cilt dokusunu ve leke izlerini düzeltir. Cilde parlaklığını yeniden kazandırır. Sabah temizlenmiş cilde uygulanır.

HYSEAC MAT 40 ML

Karma ve yağlı ciltler için parlama önlemeye yardımcı bakım kremidir. Cildi nemlendirip pürüzsüzleştirerek makyaja hazır hale gelmesini destekler. Aktif içerikler ve içeriğindeki Uriage Termal suyun birleşimi ile ciltteki fazla yağın emilmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Sabah ve akşam temiz cilde uygulanır.

HYSEAC K18 40 ML

Siyah nokta ve yağlı ciltler için hafif ve yağsız dokusu ile tıkalı gözenekleri açarak siyah noktaların temizlenmesini sağlar. Akne oluşumunu ve parlamayı önlemeye yardımcı olur. Uriage Termal Su ile cildi nemlendirip yatıştırırken, gözeneklerin sıkılaşmasını ve cildin pürüzsüz bir görünüm almasını destekler.

HYSEAC A.I 40 ML

Akneye eğilimli karma ve yağlı ciltler için bakım kremidir. Hafif ve kolay emilen dokusuyla akne ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. İltihaplı akne, akne skarları ve periyodik lekelere etki eder. İçeriğindeki Uriage Termal Su cildi nemlendirip, sakinleştirirken gözeneklerin sıkılaşmasını destekler. Sabah ve akşam günde iki kez tüm yüze uygulanır.

HYSEAC R 40 ML

Yıpranmış, karma ve yağlı ciltlere özel bakım kremidir. Yıpratıcı işlemlerin ardından cilt dokusunun yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Cilt bariyerini yeniden yapılandırır ve güçlendirir. Lekeleri azaltır ve cildin koruyucu bariyer fonksiyonunu güçlendirir. İçeriğindeki Uriage Termal Su ile cildi sakinleştirir, yağlı ve parlak görünümü engelleyerek makyaja hazır hale getirir. Cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulanır.

HYSEAC CLEANSING GEL 150 ML

Karma ve yağlı ciltlere özel sabunsuz temizleme jelidir. İçerisindeki Uriage Termal Su ile kirleri gidermeye yardımcı olur ve cildin parlamasını önler. Cildinize zarar vermeden derinlemesine temizler. Cildinizin yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Küçük bir miktar alıp köpürtülür ve nemli cilde masaj yaparak uygulanır.

HYSEAC CLEANSING GEL 500 ML

Karma ve yağlı ciltlere özel sabunsuz temizleme jelidir. İçerisindeki Uriage Termal Su ile kirleri gidermeye yardımcı olur ve cildin parlamasını önler. Cildinize zarar vermeden derinlemesine temizler. Cildinizin yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Küçük bir miktar alıp köpürtülür ve nemli cilde masaj yapılarak uygulanır.

HYSEAC EXFOLIATING MASK 100 ML

Karma ve yağlı ciltlere özel peeling etkili maskedir. Cildi yatıştırır, nemlendirir ve korur. Hem maske hem de peeling olarak kullanılır. Maske etkisi için cilde ince bir tabaka halinde uygulanır. İki dakika bekledikten sonra bol su ile durulanır. Günlük kullanıma uygundur. Peeling etkisi için nemli cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır sonra durulanır. Haftada iki kez uygulanır.

HYSEAC PURIFYING MASK 50 ML

Akne eğilimli, karma ve yağlı ciltlere özel ilk kil bazlı maskedir. Gözenekleri sıkılaştırır, cildi arındırır ve yatıştırır. Yüze bol bir tabaka halinde uygulanır. 5-10 dakika bekletilir. Ilık su ile durulanır. Haftada bir veya iki kez kullanılır.

HYSEAC BI STICK SOIN LOCAL 3ML/1GR

Lekeli ve yağlı ciltler için bölgesel bakım losyonudur.

1. Arındırıcı losyon, aktif içeriklerin (AHA-BHA) kombinasyonu sayesinde lekeleri kurutur ve anında cildi yeniler.

2.Kapatıcı stick, bütün lekeleri ve kızarıklıkları kapatır.

HYSEAC FLUID SPF 50+ 50 ML

Akne eğilimli karma ve yağlı ciltlere özel güneş koruyucu kremdir. UVA-UVB ışınları ve serbest radikallere karşı cildinizin korunmasına yardımcı olur. İhtiyacınız olan matlaştırıcı etkiyi gösterirken, cildi derinlemesine nemlendirir. Güneşe maruz kalmadan önce bol miktarda cildinize uygulanır.

ROSALIANE SERİSİ

ROSALIANE DERMO CLEANSING FLUID 250 ML

Kızarıklık eğilimli hassas ciltlere özel temizleyici, yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. Nemlendirici özelliği ile cildi sakinleştirir ve kızarıklığı yatıştırır. Bir parça pamuk yardımı ile uygulanır. Durulamaya gerek yoktur.

ROSALIANE ANTI REDNESS CREAM 40 ML

Kızarıklık eğilimli hassas ciltlere özel bakım kremidir. Nemlendirici özelliği ile ciltteki kılcal damarların yüzeye yakın olması sebebi ile kızarıklık görülen bölgelerdeki kızarıklığın giderilmesine ve yenilerinin oluşmasına önlemeye yardımcı olur. Cildi yumuşatarak yanma ve gerginlik hissini yatıştırır. Cildin kızarıklığa sebep olabilecek dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Burun ve alın bölgesi gibi kızarmaya daha meyilli bölgeler başta olmak üzere, sabah ve akşam tüm cilde uygulanır.

ROSALIANE ANTI REDNESS RICH CREAM 40 ML

Kızarıklık eğilimli hassas ciltlere özel yoğun bakım kremidir. İçeriğindeki aktifler sayesinde ciltteki kılcal damarların yüzeye yakın olması sebebi ile kızarıklık görülen bölgedeki kızarıklığın giderilmesine ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Uriage Termal Su içerir. İzotonik yapısı sayesinde cilt bariyerini harekete geçirerek güçlendirici bir etki gösterir. Burun ve alın bölgesi gibi kızarmaya daha meyilli bölgeler başta olmak üzere, sabah ve akşam tüm cilde uygulanır.

ROSALIANE CC CREAM SPF 30 40 ML

Kızarıklık eğilimli hassas ciltlere özel CC Kremdir. Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için geliştirilen Uriage Termal Su ile ciltte oluşan kızarıklıkların kamufle edilmesine, dengeli ve aydınlık bir cilt görünümü oluşmasına, cildin uzun süreli nemlendirilmesine, UVA-UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Sabahları cilde uygulanır.

TOLEDERM SERİSİ

TOLEDERM HYDRA SOOTHING CREAM 50 ML

Hiperaktif , intoleranslı ve normalden çok kuruya dönük ciltler için nemlendirici ve yatıştırıcı bakım kremidir. Cilt konforunu geliştirir ve anında rahatlatıcı etki sağlar. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Cilt tahrişini azaltır ve cildin direncini arttırır. Parfüm, paraben, alkol ve lanolin içermez.

TOLEDERM NUTRI SOOTHING RICH CREAM 50 ML

Hiperaktif , intoleranslı ve normalden çok kuruya dönük ciltler için nemlendirici ve yatıştırıcı zengin emülsiyon formülüyle bakım kremidir. Cilt tahrişlerini azaltır ve cildin direncini arttırır. Cildi korur ve yoğun bir şekilde besler. Ciltte rahatsızlık hissini sınırlar. İltihap karşıtı etki sağlar. Parfüm, paraben, alkol ve lanolin içermez.

HİJYEN ÜRÜNLERİ

THERMAL MICELLAR WATER FOR SENSITIVE SKIN 250 ML

Hassas ciltler için temizleyici ve arındırıcı termal misel su. Hassas cildi nazikçe arındırır. Makyajı etkili şekilde temizler. Yüz ve göz için uygundur. Pamuklu ped ile uygulanır. Durulama gerektirmez.

THERMAL MICELLAR WATER FOR COMBINATION AND OILY SKIN 250 ML

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş, arındırıcı ve yatıştırıcı özelliğe sahip termal misel su. Makyajı etkili şekilde temizler. Yüz ve göz için uygundur. Pamuklu ped ile uygulanır. Durulama gerektirmez.

THERMAL MICELLAR WATER FOR NORMAL AND DRY SKIN 250 ML

Normal ve kuru ciltler için geliştirilmiş, arındırıcı ve yatıştırıcı özelliğe sahip termal misel su. Makyajı etkili şekilde temizler. Yüz ve göz için uygundur. Pamuklu ped ile uygulanır. Durulama gerektirmez.

WATERPROOF EYE MAKE UP REMOVER 100 ML

Suya dayanıklı göz makyaj temizleyicisidir. Gözyaşı ile uyumlu PH değerine sahip olan Uriage Termal Su içerir. Gözü tahriş etmeden kolay bir temizlik sağlar. Yağlı his bırakmaz. Suya dayanıklı göz ve dudak makyajını etkili bir biçimde temizler. Cilt rahatsızlıklarının azalmasına yardımcı olur. Parfüm içermez.

Her kullanımdan önce iki katmanın birbirine karışması için iyice çalkalanır. Pamuklu ped yardımıyla losyonu gözünüzü kapatarak uygulayınız. Yavaşça göz kapağı üzerinde 10 saniye tutarak dipten uca doğru kirpiklerin üzerinden makyajı siliniz.

CLEANSING MAKE UP REMOVER FOAM 150 ML

Normal ve karma ciltler için temizleyici ve makyaj çıkarıcı köpük, cildi arındırır ve cilde tazelik verir. Sabah ve/veya gece hafif ıslak cilde uygulanır ve masaj yapılır. Su ile durulanır.

CLEANSING WATER GEL 200 ML

Normal ve karma ciltler için nazikçe temizler, arındırır ve makyajı çıkarır. Uriage termal su ile cildi yatıştırır. Cilt kuruluğunu, gerginlik hissini ve hassas cilt rahatsızlığını giderir. Kullandıktan sonra durulanır.

EXTRA RICH DERMATOLOGICAL GEL 500 ML

Yüz ve vücut için hafif dokulu yapısıyla cildin zarar görmeden nazikçe temizlenmesine yardımcı olur. Doğal eser elementler ve mineraller yönünden zengin içerikli Uriage termal su ile cildi kurutmadan arındırır ve yumuşak bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Cildin PH’ı ile uyumludur. Sabun ve paraben içermez.

CLEANSING CREAM 200 ML

Hassas ciltler için sabun içermeyen duş ve banyo için temizleyici. Nazik, ultra-kremsi temizleyici krem, nazikçe cildi temizler. Cildi yumuşak ve elastik tutmak için günlük kullanılır. Köpürtülür ve iyice durulanır.

CLEANSING CREAM 500 ML

Hassas ciltler için sabun içermeyen duş ve banyo için temizleyici. Nazik, ultra-kremsi temizleyici krem, nazikçe cildi temizler. Cildi yumuşak ve elastik tutmak için günlük kullanılır. Köpürtülür ve iyice durulanır.

EAU THERMALE GENTLE DEODORANT 50 ML

Alüminyum içermeyen deodorant, hassas cildi korurken koku ile de mücadele eder. Temiz koltuk altına uygulanır.

EAU THERMALE POWER3 DEODORANT 50 ML

24 saat ter karşıtı etki sağlar. Alkol içermez. Beyaz ve sarı izler bırakmaz. Giysilerde sertleşme etkisi yapmaz. Temiz koltuk altına uygulanır.

EAU THERMALE MOISTURIZING LIPSTICK 4 G

Yıpranmış ve çatlamış olan dudak dokusunu nemlendirir ve besler. Çevresel zararlara karşı korur. İhtiyaç duydukça dudaklarınıza uygulayınız.

INTIM HİJYEN

GYN-PHY INTIMATE HYGIENE REFRESHING GEL 200 ML

Hafif ve yumuşak dokulu formülü ile dış genital bölgenin nem ve PH seviyesini düzenleyerek temizlenmesine destek olur. Paraben ve sabun içermez. Köpürterek uygulanır ve bol su ile durulanır.

GYN 8 SOOTHING CLEANSING GEL INTIMATE HYGIENE 100 ML

Hafif ve yumuşak dokulu formülü ile dış genital bölgenin nem ve PH seviyesini düzenleyerek temizlenmesine destek olur. Tahriş ve rahatsızlık hissini yatıştırır. Paraben ve sabun içermez. Köpürterek uygulanır ve bol su ile durulanır.

DS HAIR SERİSİ

D.S HAIR ANTI DANDRUFF TREATMENT SHAMPOO 200 ML

Orta derecede kepek, kuru veya yağlı, tahriş olmuş saç derisi için kepek karşıtı bakım şampuanıdır. Kepeklenmeyi şiddetlendiren aşırı Malassezia’yı önlemeye yardımcı olur. Saç derisini ve kaşıntıyı yatıştırır. Saç derisini korur. Haftada 1 veya 2 kez uygulanır.

D.S HAIR KERATO-REDUCING TREATMENT SHAMPOO 150 ML

Yoğun kepek ve pullanma karşıtı bakım şampuanıdır. Kepeklenmeyi şiddetlendiren aşırı Malassezia’yı önlemeye yardımcı olur. Saç derisini arındırır, yeniden dengeler ve kaşıntıyı yatıştırır. Haftada 1 veya 2 kez uygulanır.

DS HAIR SOFT BALANCING SHAMPOO 200 ML

Tüm saç tipleri için dengeleyici kepek karşıtı bakım şampuanıdır. Saç derisini yatıştırır ve korur. Günlük veya DS HAIR Anti-Dandruff Shampoo’ a ek olarak kullanıma uygundur.

BARIESUN SERİSİ

BARIESUN SPF 30 CREAM 50 ML

Cildin UVA/UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı korunmasına yardımcı olur. Hafif ve kolay emilen formülü ile cildi nemlendirir ve yumuşatır. Suya ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Paraben içermez. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cildinize uygulanır.

BARIESUN FAIR TINTED CREAM SPF50+ 50 ML

Hassas ciltler için renkli güneş koruyucu krem, UAV-UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar ve cilt kuruluğunu önler. Yumuşak ve yağsız formülü, cildi doğal olarak pürüzsüzleştirir ve sağlıklı doğal parlaklık sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cildinize uygulanır.

BARIESUN GOLDEN TINTED CREAM SPF50+ 50 ML

Hassas ciltler için renkli güneş koruyucu krem, UAV/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar ve cilt kuruluğunu önler. Yumuşak ve yağsız formülü, cildi doğal olarak pürüzsüzleştirir ve sağlıklı doğal parlaklık sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cildinize uygulanır.

BARIESUN ANTI-BROWN SPOT FLUID VERY HIGH PROTECTION SPF 50+ 40 ML

Kahverengi lekeler için güneş koruyucu bakım, UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar, pigmentasyon rahatsızlıklarını azaltır ve kahverengi lekelerin görünümünü önlemeye yardımcı olur. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cildinize uygulanır.

BARIESUN MINERAL CREAM GOLDEN TINTED COMPACT SPF 50+ 10 GR

Kimyasal filtreler, parfüm ve koruyucu olamayan bu pürüzsüz kompakt krem, mineral pudralar ve Uriage Termal Suyun koruyucu gücünden faydalanarak, cildi UVA ve UVB ışınlarından korur. Anında sağlıklı bir cilt görüntüsü sunar. Maske görünümü yaratmaz. Güneşe çıkmadan önce cilde uygulanır.

BARIESUN MINERAL CREAM FAIR TINTED COMPACT SPF 50+ 10 GR

Kimyasal filtreler, parfüm ve koruyucu olamayan bu pürüzsüz kompakt krem, mineral pudralar ve Uriage Termal Suyun koruyucu gücünden faydalanarak, cildi UVA ve UVB ışınlarından korur. Anında sağlıklı bir cilt görüntüsü sunar. Maske görünümü yaratmaz. Güneşe çıkmadan önce cilde uygulanır.

BARIESUN SPF 30+ LIPSTICK 4 G

Dudakların UVA – UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Suya dayanıklıdır. Gerekli sıklıkta uygulanır.

BARIESUN SPF50+ DRY MIST VERY HIGH PROTECTION 200 ML

Hassas ciltler için ultra hafif mist, UVA-UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar ve cilt kuruluğunu önler. Görünmez, hızlı emilen dokusu cilde kuru ve yapışkan olmayan his bırakır. Güneşe maruz kalmadan önce, bol bir miktarda sprey uygulanır. Direk olarak yüze püskürtmeyiniz. İlk olarak avucunuza püskürtünüz sonra yüze uygulayınız.

BARIESUN SPF 50+ MINERAL CREAM 50 ML

Hassas, alerjik, atopik ve intoleranslı ciltler için UVA-UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı yüksek koruma sağlanmasına yardımcı olur. Bebekleri ve küçük çocukları, çok yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile doğrudan güneş ışınına maruz bırakmayınız. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF 50+ FRAGRANGE FREE CREAM 50 ML

Parfüm içermeyen güneş koruyucu krem, UVA-UVB ışınları, serbest radikallere karşı koruma sağlar ve cildin kurumasının önlenmesine yardımcı olur. Bu yağsız dokulu, kolay kullanıma sahip krem her kullanmada güneşe karşı koruma sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF50+ CREAM VERY HIGH PROTECTION 50 ML

UVA ve UVB ışınları, serbest radikaller ve cilt kuruluğuna karşı geniş bir koruma sağlar. Hafif, yağlı olmayan, parfümlü nazik yapısıyla rahat bir kullanım sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF 50+ SPRAY FOR KIDS 200 ML

Çocuklar için güneş koruyucu sprey, UVA-UVB ışınları ve serbest radikallere karşı yüksek koruma sağlar. Bebeklere ve küçük çocuklara, çok yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Güneşe maruz kalmadan önce, bol bir miktarda spreyi uygulayın. Koku içermez.

BARIESUN SPF50+ ULTRA-LIGHT FLUID 30 ML

Hassas ciltler için hafif sıvı yapılı krem, UVA-UVB ve serbest radikallere karşı son derece yüksek seviye koruma sağlar. Ultra sıvı dokusu, hızlı emilim ve yağsız, görünmez bir dokunuş sunar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF50+ LOTION FOR CHILDREN 100 ML

Çocuklar için güneş koruyucu yüz ve vücut sütü, UVA-UVB ışınları ve serbest radikallere karşı yüksek koruma sağlar. Hafif, kolay emilen formülü ile cildi nemlendirir ve yumuşatır. Suya ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Paraben içermez. Bebeklere ve küçük çocuklara, çok yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF 50+ MATIFYING FLUID 50 ML

Karma ve yağlı ciltler için UVA – UVB ışınları ve serbest radikallere karşı son derece yüksek koruma sağlayan bu matlaştırıcı sıvı, özellikle yağlı ciltler için uygundur. Hafif formülü, cildin parlamasını engelleyen bir etki, hızlı emilim ve sürekli olarak nem sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.

BARIESUN SPF 50+ STICK MINERAL 8 GR

Yüz, vücut ve hassas alanlar; eller, kulaklar, burun, yara izleri, lekeler için yüksek güneş koruması sağlar. Güneşe çıkmadan önce gerekli miktarda cilde uygulanır.