V CANTO


V Canto, Tiziana Terenzi markasının yaratıcısı Paolo ve Tiziana Terenzi’nin yeni niş markasıdır. Dünyanın en güzel aşk öykülerinden birinden esinlenir: Kişinin köklerine ve vatanına duyduğu sevgi…

Terenzi ailesi 700 yıldır İtalya'nın en eski kalelerinden biri olan Castello di Gradara'nın yakınlarında yaşar. Köklerini güzel tepelere, ağaçlara ve mavi Adriyatik Denizi'ne adayan gezginlerin ve kâşiflerin ailesi, her maceranın ardından kokularla ve denizin mavi kadife renkleriyle bezenmiş evlerine dönmeyi sever. Bu güzel ve vahşi yerden, yaratıcı bir enerji ve güzelliğe duyulan aşkla tasarlanmış benzersiz başyapıtlar çıkar.

İtalya'nın gördüğü en büyük sanatçılardan, yüce şair Dante Alighieri, ünlü eseri İlahi Komedya’nın bir bölümünde burayı onurlandırmayı seçmiştir.Bu çalışma, Paolo ve Tiziana Terenzi’nin okudukları en heyecan verici ve büyüleyici kitaplardan biridir. Eserden ve eserde anlatılan yerlerden esinlenerek Cereria Terenzi, V Canto koleksiyonunu yarattı.

 

 

 

BLUE COLLECTION

Tutku, aşk, günah, erdem, ahlak ve hepsinden çok gerçek insanlığı konu alan tüm Ortaçağ şiir sanatı ve tarihi, Paolo ve Tiziana Terenzi'nin sanatsal ve geçmişi çağrıştıran değerli ve eşsiz kokularıyla anlatılır.

Koleksiyon, insanlık tarihinin tanık olduğu en saf ve cesur aşka doğru sonsuz bir yolculuğu anlatır. Parfümün "on kıta"sı ile hikâye başlar.

RED COLLECTION

V Canto koleksiyonu dünyanın en güzel aşk öykülerinden birinden esinlenir: Kişinin köklerine ve vatanına duyduğu sevgi. Paolo ve Tiziana koleksiyonlarını, kalenin sahibi Lucrezia Borgia’dan esinlenen yeni kokularla tamamladı.

İtalya’nın yoğun güzelliği ve benzersizliğiyle beslenen inatçı ve şaşırtıcı sanatsal ruh Bu güçlü ve özgür ruh, hiçbir taviz ve korku olmadan, hayatın dizginlerini eline almaya hazır Adeta günümüzde yaşayan modern bir kahraman Sonuç, altın rengi detaylara sahip zamansız ve lüks kadife bordo şişe.

GREEN COLLECTION

İtalya’nın yemyeşil güzelliği ve eşsizliği ile bütünleşen inatçı ve baş döndürücü sanatsal ruhla tamamlanan bir koleksiyon.

Güçlü, özgür bir ruh, ödün vermeden ve korkmadan yaşamın dizginlerini ele geçirmeye hazır, hayatını ve zamanını gerçek bir modern kahramanın yapacağı gibi yaşıyor.

SOULS OF THE CASTLE COLLECTION

Orta Çağ'ın başkenti Gradara’da, stratejik ve zaptedilemez bir kale olan Castello di Gradara, bin yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Bugün hala hayat dolu olan kale, benzersiz ve büyüleyici karakterlerin, çoğunlukla da güzel ve tehlikeli kadınların yaşadığı yer. Yüzyıllar önce yaşamış olan güzel ilham perileriyle, hala duvarlarının içinde saklı olan birçok gizemi bulmak için kaleye yapılan her ziyarette karşılaşmak mümkündür.

Kendi alanında benzersiz bu proje; şiir ve tarih, insan erdemleri ve ahlaksızlıkları, hileler ve tuzaklar; zehirler ve tutkular, aşk ve ihaneti, sihirli bir şekilde bir damla ölümcül ve karşı konulamaz parfümün içine hapseder.

FOGLIE D’AMORE

V Canto’nun sanatsal yolu, her bir şişeyi benzersiz kılmak için elle titizlikle uygulanan, altın ve gümüş yaprak tekniğiyle birleşti. Foglie d’Amore koleksiyonunun ilham kaynağı Paolo ve Francesca'nın saf sevgisinden, Lucrezia Borgia'nın tutkulu ve ölümcül aşkına kadar tüm şekil ve yönleriyle aşk.

Parfüm damlalarında, dünyanın en baştan çıkarıcı aşk hikayesini yaşatacak, akılcılık ve baştan çıkarma arasındaki ebedi mücadele.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

Home of Scents MOI
Terenzi Boutique
Beymen İstinye Park
Beymen Suadiye
Beymen Vadi İstanbul Seasons
Beymen Zorlu Center
Beymen İzmir İstinye Park