MONCLER

www.moncler.com

1952'de Monestier-de-Clermont'ta işlevsel ve koruyucu dağ kıyafetleri yaratma ihtiyacından yola çıkarak kurulan Moncler, yeniliklerin ve tarzın ön saflarında yer alan giysileri kucaklamanın öncüsü haline geldi.

Moncler, nesiller boyu, modanın ve lüksün ötesine geçen, kalitesi ve yaratıcılığıyla bilinen ve aynı zamanda mirasını koruyan giysiler üretiyor.

Sürekli olarak gelenekleri bozar, farklı sesleri hoş karşılar ve fikirlerin ve bilginin karşılıklı olarak birbirini beslemesini teşvik eder.

MONCLER POUR HOMME & MONCLER POUR FEMME

Modern parfümeri öncüsü olan Moncler Pour Femme ve Moncler Pour Homme, doğal içeriklerle en yeni koku teknolojilerini ve radikal endüstriyel tasarımı birleştiriyor.

Cesur, zarif ve şaşırtıcı, benzersiz kokuların her biri maceralı, duyusal bir deneyim ve Moncler dünyasına davetkâr bir portaldır.

MONCLER POUR FEMME

Her eau de parfum, Givaudan parfümörleri tarafından Moncler için özel olarak formüle edilmiş bir dağ ormanı akordu içerir. Her iki koku da odunsu, açık hava hissini uyandırmak için sedir ağacı notalarına ve ısınma ve rahatlatıcı nitelikleri için sandal ağacına sahiptir. Parfümcü Nisrine Grillié tarafından geliştirilen Moncler Pour Femme, İtalyan bergamot ve yasemin ile kış mevsiminin tazeliğini yakalayan odunsu ve canlandırıcı bir koku yaratır. Kehribar, sedir ağacı ve sandal ağacının misk ile karışımıyla dağ ormanının eşsiz kokusu taklit edilir.

Italyan Bergamotunun ışıltısıyla yükselen bu koku, özel Mountain Woods akorunun için bir buket beyaz çiçek - Yasemin Sambac ve tatlı Heliotrope - ile gelişir. Moncler'e özel bu temel nota, kehribar, sedir ağacı ve sandal ağacının baştan çıkarıcı esanslarını karıştırarak kullanıcıyı sarar. Lüks ve baş döndürücü kuruluğu, hava karardıktan sonra da devam eden kadınsı bir cazibe için doğal vanilinle birleşir.

MONCLER POUR HOMME

Moncler Pour Homme, parfümcüler Antoine Maisondieu ve Christophe Raynaud tarafından yaratılan odunsu aromatik bir koku. Bir dağ ormanının canlı doğal güzelliğini yakalayan bu sarmalayıcı koku, benzeri görülmemiş bir odunsu nota doygunluğu içerir. Clary Sage'in enerji verici tazeliği ile birleşen Moncler'e özel Alpine Green akoru ile başlayarak, kokuyu yapraklı dağ çamlarının arasından yükseltir.

“Alp Yeşili akoru, Moncler Pour Homme'un kalp ve temel notaların daha ham, odunsu unsurlarına girmesinden önce çok rafine bir üst notadır. Sedir ağacı oldukça kuru olabilir, bu nedenle sandal ağacı sedir ağacını sarar ve misk onun için bir tür yastık oluşturur. Güve otu çok karmaşık bir ahşap notadır, hem taze hem de odunsu - narenciye unsurları ve çok fazla incelik içerir." - Parfümeri, Antoine Maisondieu

MONCLER LES SOMMET

Moncler, koku ve ev koleksiyonu Les Sommets Moncler ile koku yolculuğunda yeni bir sayfa açıyor.

Moncler butiklerinde bulunan asil malzemelerden ilham alan şişeler, amber-kahverengi rengi ve faset cam kapakları ile geleneksel eczacı şişelerinin modern bir yorumudur.

Les Sommets Moncler koleksiyonundaki üniseks kokular, Moncler'in dağlık köklerini yansıtan ve markanın kokusal imzasını onaylayan ortak bir ağaç ipliği etrafında geliştirildi.

Her koku, markanın kökenlerine bir gönderme olarak, şişenin üzerine Fransızca yazılmış kısa şiirsel bir metinle öznelliğini ortaya koyar.

LE BOIS GLACE

Moncler kokusu Le Bois Glacé, bergamotun göz kamaştırıcı tazeliğiyle temas ettiğinde tutuşan vetiver Haiti'ye ve onun narin dumanlı tonlarına modern bir dokunuş katıyor. "Buzun altındaki ateş"in cüretkar bir koku yorumu.

"Buzun altındaki ateş"in cüretkar bir koku yorumu.

Odunsu baharatlı bu eşsiz kokunun içeriğinde topraksı vetiver, taze bergamot, pembe biber bulunuyor.

LES ROCHES NOIRES

Moncler parfümü Les Roches Noires, Endonezya paçulisinin özünü ortaya çıkarır.

Bu sıcak ve şehvetli Eau de parfum'da labdanumun kehribar notaları, paçuli'nin vahşi ve odunsu doğasını nazikçe evcilleştirir.

Odunsu kehribarsı sıcak kokunun içeriğinde odunsu paçuli, tatlı labdanum ve karabiber bulunuyor.

LE SOLSTICE

Moncler kokusu Le Solstice, kendilerini kremsi bir sandal ağacı kozasına saran irisin taze notalarını ve pudramsı akorlarını tercüme eder.

Tıpkı dağ sığınağının rahatlatıcı sıcaklığındaki gibi bir Eau de parfum.

Odunsu çiçeksi kokunun içeriğinde iris akoru, sandal ağacı notaları ve beyaz misk bulunuyor.

HAUTE MONTAGNE

Moncler kokusu Haute Montagne, yoğun Madagaskar mutlak vanilyasının sıcak patlamasıyla sarılmış, yüksek irtifadaki sarı renkli ormanların canlandırıcı enerjisini yeniden üretir.

Görkemli bir doğanın basit heyecanını çağrıştıran, bağımlılık yapan Eau de parfum.

Odunsu miskli kokunun içeriğinde vanilya mutlak, sedir ağacı ve beyaz misk bulunuyor.

LA CORDEE

Moncler kokusu La Cordée, selvi ağacının derinden bağımlılık yaratan ve şehvetli siyah çay yapraklarıyla karışan zarafetini ve ana notalarını keşfediyor.

Canlandırıcı bergamot kokusuyla harmanlanmış taze Eau de parfum.

Odunsu narenciye kokunun içeriğinde selvi özü, siyah çay ve kaşmir bulunuyor.

HOME FRAGRANCE

Moncler butiklerinde öne çıkan asil malzemelerden ilham alan ev tipi koku şişesi, amber-kahverengi rengi ve faset cam kapakları ile geleneksel eczacı şişelerinin modern bir yorumudur.

LE CEDRE BLEU

Bu eşsiz imza koku, ev kokusu ve kokulu mum formunda mevcuttur.

Beş ultra lüks üniseks kokudan oluşan koleksiyonu tamamlayan, eviniz için yaratılmış bir eşsiz koku ve mumu.

PARFÜMLER