FILORGA

www.filorga.com

1978’den beri Filorga laboratuvarları, tıp uzmanları ve estetik cerrahlar tarafından takdir edilmiş, hücresel anti-aging mezoterapi tedavisinde, geliştirilmesinde ve anti-aging medikal enjektabl ürünlerin üretiminde öncü olmuştur. Filorga’nın araştırmaları, tasarlanan yeni tekniklerle kırışıklık, sıkılık kaybı, cilt yoğunluğunun ve ışıltısının kaybına karşı mücadeleye odaklanmıştır.

YENİ ÜRÜNLER

NCEF REVERSE EYES 15 ML

Çok Yönlü Düzeltici Göz Çevresi Kremi

NCEF REVERSE EYES, yüksek konsantrasyon formülü NCEF ile göz çevresini aktif olarak yeniler. Akıllı vektör teknolojisi ile göz çevresindeki çizgiler, sıkılık kaybı, parlaklık eksikliği, koyu halkalar ve şişlik üzerinde etki gösterir. İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde çizgilerin azalmasına yardımcı olur. Kolajen, sıkılık kaybını azaltır. Escin, koyu halkaların hafiflemesini sağlar. Kafein, şişliği azaltır. C vitamini, parlaklık sağlar.

Kullanımı: Sabah ve akşam, üst göz kapağı dahil tüm göz çevresine uygulanır.

OXYGEN GLOW CREAM 50 ML

Süper mükemmelleştirici parlaklık kremi

Kusursuz cilt etkisi ile yumuşatır, enerji verir, detoksifiye eder ve doldurur. İçerisindeki sedefli inci taneleri cilde parlaklık sağlar. Tüm cilt tipleri için sabah ve akşam, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.

OXYGEN GLOW EYES 15 ML

Yumuşaklık ve parlaklık veren göz çevresi kremi

Göz çevresini canlandırır, detoksifiye eder ve nemlendirir. İçerisindeki tetrapeptit koyu halka karşıtı etki sağlar. Sabah ve akşam, göz çevresine uygulanır. Elmacık kemiklerin üstüne ve kaş kemiğinin altına aydınlatma etkisi için de uygulanabilir.

Oxygen Glow Clean 125 ML

Temiz cilt etkili süper detoksifiye temizleyici

Cildi temizler, detoksifiye eder ve nemlendirir. İçerisindeki Niacinamide kirlilik karşıtı etki sağlar. Tüm cilt tipleri için yüz ve göz temizleyicisi, kuru veya ıslak cilde uygulanır ve durulanır.

OXYGEN GLOW MASK 75 ML

Süper arındırıcı maske

Cildi yumuşatır, doldurur ve detoksifiye eder. Üçlü aktif içerikler (glukonolakton, greyfurt özü ve papain) ile peel etkisi yaratır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Haftada 1 veya 3 kez, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanır, 10 dakika beklettikten sonra durulanır.

TIME FILLER NIGHT 50 ML

Çok yönlü çizgi düzeltici gece kremi

Botoks benzeri etkisiyle mimik çizgilerinin, dolgu benzeri etkisiyle derin çizgilerin, peeling benzeri etkisiyle yüzeysel çizgilerin, mezo benzeri etkisiyle nemsizlik çizgilerinin giderilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki dere otu ve passion fruit özü ile şişmiş yüzü ve yastık izlerini de giderir. Gece, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

NCEF NIGHT MASK 50 ML

Çok yönlü yenileyici gece maskesi

Çok yönlü düzeltici gece maskesi içeriğinde bulunan Hyalüronik asit sayesinde cilde dolgunluk sağlayarak çizgilerin görünümünü azaltır. İçeriğinde bir enjeksiyon miktarında NCEF bulunur. İpek ağacı özü ile cildin sıkılığını arttırmaya ve canlanmasına yardımcı olur. Kırmızı çivit otu özü ile cilde parlaklık sağlar. Geceleri temizlenmiş cilde uygulanır. Durulama gerektirmez.

FLASH NUDE FLUID 00-01-02 30 ML

Mükemmel fondöten

Filorga ilk kez profesyonel makyaj ve cilt bakımını Flash Nude Serisi ile bir araya getiriyor. Mikro pigmentler cildi anında mükemmelleştirir ve kapatıcı etki sunar. Hyalüronik asit, gün boyunca cilde nem verir. Anti glikan peptitleri eşitlik ve bütünlük sağlar. Maske görünümü yaratmayan doğal görünüm oluşturur. Komedojenik olmadığından gözenekleri tıkamaz ve cildin nefes almasını sağlar. Temiz cilde nemlendiriciden sonra uygulanır.

FLASH NUDE POWDER 6,2 GR

Mükemmel pudra

Mikro silis pudraları ve hyalüronik asit anında mükemmelleştirme etkisi sunar. Cildi kurutmaz. Uzun süreli kullanımda cilt dokusunu düzenler. Mavi ışık, infrared ve kirlilik koruması gün boyunca cildin çevresel etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Makyajı sabitler ve uzun süre kusursuz cilt görünümü oluşturur. Fondöten uygulamasının ardından fırça yardımı ile tüm cilde uygulanır.

PORE EXPRESS 30 ML

Düzenleyici baz (gözenek ve parlaklık)

Pore express, cildin sebum salgısını dengeleyerek anında matlaştıran ve gözeneklerin görünümünü azaltan bir makyaj bazıdır. Anında mükemmelleştirme etkisi sağlayan sebum emici mineral pudralar cildin mat bir görünüme kavuşmasını sağlar. Sıkılaştırıcı bio fermentler ve düzenleyici niacinamidler gözenekleri küçültür ve kusurları gidermeye yardımcı olur. Makyaj yapmadan önce cildinize uygun bir nemlendirici uygulayın. Nemlendirici uygulaması sonrasında Pore Express’i tüm cildinize uygulayın ve üzerine fondöten uygulaması yapabilirsiniz.

TIME FLASH 30 ML

Çizgi yumuşatıcı aktif baz

Time Flash çizgi ve kırışıklıkları anında dolduran fotoshop etkisi ile cildi kusursuzlaştıran bir makyaj bazıdır. Anında çizgileri pürüzsüzleştirdiği gibi düzenli kullanımda çizgilerin onarılmasına yardımcı olur. Mimik çizgilerini azaltıcı heksapeptit, yüzeysel çizgileri gideren deniz rezenesi ve derin çizgileri onaran kolajen tetikleyici peptitler içerir. Transparan eriyen yapıya sahip olup komedojenik olmadığı için cildin nefes almasına engel olmaz. Makyaj yapmadan önce cildinize nemlendirici bakım kremi uygulayın. Nemlendirici sonrasında Time Flash’ı uygulayın ve üzerine fondöteninizi uygulayın. Fondöten kullanmayan kişiler pürüzsüz görünüm ve uzun süreli bakım etkisinden faydalanmak için tek başına kullanabilir.

Mousse Demaquillante 150 ml

Göz ve Yüz Temizleme Köpüğü

Üçü bir arada temizleme köpüğü. Temizler, makyaj çıkarır ve nemlendirir. İçeriğinde bulunan leylak özü cildi yatıştırır. Tüm yüzün fizyolojik yapısını korurken nazikçe temizler.

Sabah ve akşam nemli yüze uygulanır. Parmak uçlarıyla masaj yapılır ve bol su ile durulanır. Aynı zamanda göz makyajı çıkartmak için mükemmel bir üründür.

Solution Micellaire Anti-Age 400 ml

Yaşlanma Karşıtı Temizleme Suyu

Yüz ve gözler için makyaj çıkarıcı ve temizleyici. Durulamaya gerek kalmayan, taze bir cilt hissi, koku içermeyen formül. İçeriğindeki ramnoz ve trealoz cildi nemlendirir ve sakinleştirir.

Yüz, gözler, boyun; 1- Pamuğa uygulayın 2- Yüz, göz ve boynunuzu temizleyin. Durulama gerektirmez.

Optim Eyes Lotion 110 ml

Göz Makyajı Temizleme Serumu

Göz çevresi için hassas iki aşamalı bir temizleme süreci (Oleo-Clean Kompleks) içermektedir. Yağlı aşama, anında makyajın tüm izlerini silen (waterproof formüle sahip olanların bile) hafif temizlik maddelerini içerir. Losyon kıvamı, uyarıcı ve tazelik hissi sağlar. Serum fazı ise göz çevresine bakım yapar. Şişlik ve morlukların hafiflemesine yardımcı olur.

Sabah veya akşam pamuk kullanarak uygulayın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Durulamayın. Uygulama sonrası serum aşamasının emilmesi için göz çevresine hafif tampon hareketler uygulayın.

NCTF Essence

Hücresel Yenileyici Losyon 150 ml

Cildi bakım ürünlerine hazırlayan ilk adım. Çevre kirliliğine karşı koruyan, AQUA-MIX teknolojisi sayesinde cildin nem seviyesini arttıran serum öncesi başlangıç losyonu.

Sabah ve akşam, cildi temizledikten sonra serumdan önce uygulanır. İsteğe bağlı olarak pamuk yardımıyla veya avuç içi ile tampon hareketleri ile uygulanır. Durulanmaz.

NCTF Intensive Serum

Hücresel Yenileyici Serum 30 ml

Nemlendiriciyi destekleyici ve cilde yüksek verimlilik sağlayan güçlendirici serum hücresel yaşlanmayı önleyerek cilde sıkılık ve ışıltı sağlar. Cildi yoğun şekilde yeniler. Çizgi bakımı, sıkılık ve parlaklık sağlar. C Vitamini parlaklık ve ışıltı kazandırır.

Sabah, akşam temiz cilde yüz, boyun ve dekolte bölgesine parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanır.

NCTF Reverse

Hücresel Yenileyici Nemlendirici 50 ml

Hücresel yenileyici nemlendirici içeriğinde bulunan Hiyaluronik asit sayesinde cilde dolgunluk sağlayarak kırışıklıkların görünümünü azaltır. İçeriğinde bir enjeksiyon miktarında NCTF bulunur.

Kolajen sentezini güçlendirici özelliği cildin sıkılığını arttırmaya yardımcı olur. Normalden kuruya dönük ciltler için krem kıvamlı nemlendirici.

Sabah ve akşam serum sonrası yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.

NCTF Reverse Mat

Hücresel Yenileyici Nemlendirici 50 ml

Hücresel yenileyici nemlendirici içeriğinde bulunan Hiyaluronik asit sayesinde cilde dolgunluk sağlayarak kırışıklıkların görünümünü azaltır. Kolajen sentezini güçlendirici özelliği cildin sıkılığını arttırmaya yardımcı olur. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş olup, matlaştırıcı ve gözenek azaltıcı etkilere sahiptir.

Sabah ve akşam serum sonrası yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.

Hydra Filler 50 ml

Yoğun Nemlendirici Krem

Cildi nemlendirirken cilt yaşlanmasına karşı savaşır. İçerisinde bulunan üç tip Hiyaluronik asit ile cildi anında ve uzun süreli olarak nemlendirir, rahatlatır ve konfor sağlar. Cildi alttan doldurarak, sağlıklı görünüm kazandırır. Salikornia özü cildin nem tutma kapasitesini arttırır.

Sabah temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Tek başına veya günlük kremler üzerine uygulanır.

Hydra Filler Mat

Light Formüllü Gündüz Kremi

Yüksek performanslı nemlendirme arayışı içinde olan, karmadan yağlıya dönük ciltler için, jel krem yapılı yağsız nemlendirici. Gözenek küçültme ve matlaştırma özelliği ile karma ve yağlı ciltlere bakım yaparken aynı zamanda yoğun nem takviyesi sağlar.

Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanır.

Hydra Hyal Serum

Nemlendirici ve Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum 30 ml

Nemlendirir, yumuşatır, derinlemesine dolgunluk verir. Tüm cilt katmanlarında etkili olan 4HA (doku ve hücrelerin beslenmesi) içeriği yüksek, orta ve düşük molekül ağırlığında ve kapsül içindedir. Dermis ve epidermiste HA sentezini ve HA’nın su deposunu çok büyük miktarda arttırır. NCTF ile cilt renginin ışıltısını dikkat çekici şekilde arttırır.

Sabah ve akşam tek başına veya krem altına uygulanabilir.

Nutri Filler

Olgun Ciltler için Yenileyici Gündüz Kremi 50 ml

Nutri Filler kreminin geliştirilmiş zengin yapısı, cildi derinlemesine besler ve yüzü yeniden şekillendirmeye yardımcı olur. Shea ve Argan yağları cildi yoğun şekilde besler. Davilla Rugosa özü U bölgesini yeniden şekillendirir. Kırmızı yosun özleri cildi arındırır.

Sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.

Time-Filler 50 ml

Kırışıklık Giderici Bakım Kremi

Üç tip kırışıklığa karşı mücadele eder. Nemsizlik çizgileri, mimik çizgileri ve yaş ile birlikte oluşan çizgiler. Hiyaluronik asit nemsizlik çizgilerini azaltır. Tri-Peptid, botoks benzeri etki ile mimik çizgileri üzerinde etki gösterir. Deniz rezenesi ise yaşlanma ile birlikte oluşan çizgileri azaltmaya yardım eder.

Sabah ve akşam temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.

Time-Filler Mat 50 ml

Kırışıklık Giderici ve Gözenek Sıkılaştırıcı Bakım Kremi

Üç tip kırışıklığa karşı mücadele eder. Nemsizlik çizgileri, mimik çizgileri ve yaş ile birlikte oluşan çizgiler. Hiyaluronik asit nemsizlik çizgilerini azaltır. Tri-Peptid, botoks benzeri etki ile mimik çizgileri üzerinde etki gösterir. Deniz rezenesi ise yaşlanma ile birlikte oluşan çizgileri azaltmaya yardım eder. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildi matlaştırmaya yardımcı olur.

Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanır.

Time Zero

Çoklu Düzeltme Kırışıklık Serumu 30 ml

Germe etkisi ile ciltte oluşan tüm çizgileri azaltır. Çift fazlı tazeleyici jel ve serum yapısı ile çizgileri hedefler ve cildi sıkılaştırır. Üçlü doldurucu etki Hiyaluronik asit ile derin kırışıklıkları hedefler. İkili mezoterapi benzeri etki yorgunluk kırışıklıklarını giderir. Retinoidler hücre yenilenmesini destekler.

Her sabah ve/veya akşam, gündüz ve/veya gece kreminden önce kullanınız.

Time-Filler Eyes 15 ml

Göz Çevresindeki Çizgileri Gideren Yoğun Göz Bakımı

Göz çevresindeki tüm çizgileri azaltırken, lifting etkisiyle göz kapaklarını kaldırır. Daha genç bir bakış ve yenilenmiş bir göz çevresi sağlar. Zayıf ve kısa kirpikleri güçlendirir.

Sabah ve akşam göz çevresine nazikçe uygulayın.

Lift Designer 30 ml

Ultra Sıkılaştırıcı Serum

Sıkılık ve anında germe etkisi sağlayan serum. Estetik ilaçlarda kullanılan aktif içerikleri barındıran serum cildi anında ve uzun vadede sıkılaştırmaya yönelik bakım yapar. Hücresel faktörler, kolajen ve hiyaluronik asit cildi dolgunlaştırır, yeniler ve sıkılaştırır. Harekete geçiren roll on başlık masaj yaparak ürünün daha fazla etki göstermesine yardımcı olur.

Sabah ve akşam kremlerden önce, yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Lift Structure 50 ml

Ultra Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi

Mucizevi sıkılık etkisi ile cildi pürüzsüzleştirir, doldurur ve yeniden hacim verir. Estetik ilaçlarda kullanılan aktif içerikleri barındıran bakım kremi, cildi anında ve uzun vadede sıkılaştırmaya yönelik bakım yapar. Hücresel faktörler, kolajen ve hiyaluronik asit cildi dolgunlaştırır, yeniler ve sıkılaştırır.

Gündüz temizlenmiş cilde uygulanır.

Sleep&Lift 50 ml

Ultra Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi

Sıkılaştırma, yenileme ve pürüzsüzleştirme etkili gece bakımı. Hücresel faktörler, kolajen ve hiyaluronik asit ile cildi yeniler, dolgunlaştırır ve hacim kazandırır.

Akşam, temizlenmiş cilde uygulanır.

Skin Absolute Day 50 ml

Işık Hızında Kırışıklık Karşıtı, Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi

Hızlandırılmış ve kapsamlı bir yaşlanma karşıtı bakım için, gün ışığını yakalayıp enerjiye dönüştüren deniz mikrosferleri içerir. Kıymetli beyaz safir özleri cildin parlaklığını sağlar. Kar dokusu ile inanılmaz bir konfor yaşatır. Sadece 30 gün içinde cildi gençleştirmek için kırışıklıklar, sıkılık kaybı, pürüzsüzlük ve ışıltı kaybı ile mücadele eder.

Sabah temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Skin Absolute Night 50 ml

Gençlik Kazandıran Yoğun Gece Kremi

Hücresel yenilenmeyi desteklerken her türlü yaşlılık izlerini silmeye yardımcı olur. İçerisinde bulunan ve kreme siyah rengini veren meteor tozları protein sentezini güçlendirir. Kahverengi yosun lekeler ile mücadele eder. Hiyaluronik asit derin çizgileri onarır. Tri-peptid botoks benzeri etki ile mimik kırışıklıkları üzerinde etki gösterir.

Gece temiz cilde masaj yapılarak uygulanır.

Oil-Absolute 30 ml

Hücre Canlandırıcı-Cilt Yenileyici Serum

4 Değerli yağ içeren ürün cildi besleyerek bakımın temelini oluşturur: Hayat ağacı+ Kamelya+ Jojoba+ Kayısı. Yüksek oranda canlandırıcı Amber cildi besler. Antioksidanlar yaşlanma karşıtı peptidleri ile cildi içeriden yeniler. Kristal damlalarının özü(botanik reçine),Hop ekstresi(Şerbetçi özü), Tokofenoller (E vitamini) Susam yağı ve NCTF cilde sıkılık sağlayarak ürünün hedefine ulaşmasını destekler.

Tüm bu eşsiz özelliklere sahip olan Serum-Yağ ürün, kadife yağ formülasyonu ile silikon içermez, yağlı görünüm yaratmaz ve en önemlisi cilde 7 günlük kullanım sonrasında hızlı etki sağlar. Sabah ve akşam uygun bakım kreminden önce uygulanır. Hafif masaj yardımı ile uygulanması tavsiye edilir.

Eyes Absolute 15 ml

Soğutucu Etkisi ile Yaşlanma Karşıtı Üstün Göz Bakımı

İlk uygulamadan itibaren gözlerin parlaklığı ve gençliğin tazeliği geri gelir. Günden güne kırışıklıklar ve ince çizgiler düzelir, göz kapakları kalkar, koyu halkalar ve göz torbaları azalır ve kirpikler tekrar yoğunluğunu kazanır.

Pompa üzerine yavaşça bastırarak ürünü gerekli miktarda dağıtın. Cryo-aktif aplikatörü kullanarak göz çevresine gündüz ve gece uygulayın. Nazikçe bastırıp sonrasında göz çevresinde, göz kapaklarında ve kirpiklerin diplerinde dairesel hareketlerle masaj yapın. En iyi şekilde nüfuz etmesi için uygulamayı parmak uçlarınızı kullanarak bitirin. Buzdolabında saklanması gerekmez.

Hand Absolute 50 ml

Eller ve Tırnaklar için Besleyici Bakım

El dokusunu nemlendirir, besler ve güçlendirir. Cilt tonunu eşitler. Keratin takviyesi ile tırnakları güçlendirir, kırılmalarını önler. Yaşlanma karşıtı bakım yapar. El üzerinde oluşan kahverengi lekeler ile mücadele eder.

İhtiyaç duydukça hafif masajla ellere ve tırnaklara uygulanır.

Pigment Perfect 30 ml

Koyu Leke Giderici Serum

Koyu lekelerin görünümünü azaltır. Cildin renk bütünlüğünü sağlar ve görünümünü iyileştirir. Pigment dokulardaki bozulmayı giderir, cilt yapısını pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

Günlük bakımdan önce kullanılır.

BB Perfect 30 ml

Yaşlanma Karşıtı Renkli Nemlendirici/ 01 Beige- 02 Sable

BB-Perfect cilde homojen bir görüntü sağlarken nem oranını arttırır. Cilde canlılık kazandırır. UV ışınlarına karşı korur. (SPF 15)

Gündüzleri temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Ayrıca dolgu botoks, peeling işlemleri sonrasında kullanılabilir.

Optim-Eyes 15 ml

Çizgi, Torbalanma ve Morluk Giderici Göz Çevresi Bakımı

Günden güne göz çevresindeki çizgileri, torbalanmaları, morlukları azaltır. Eşsiz yapısı ile göz çevresini yeniden yapılandırır.

OPTIM-EYES’ı sabah ve akşam göz çevresine nazikçe uygulayın. Lifting etkisinden daha fazla yararlanmak için buzdolabında muhafaza edin.

Optim Eyes Patchs

Anında Rahatlatan Göz Bantları

Rahatlama, nemlendirme ve bakışlarda gençleşme sağlayan üçlü etkiye sahip bantlar, 15 dakika içerisinde göz çevresini gözle görülür bir şekilde gençleştirir. Rahatlatıcı bakım, haftada bir veya iki kez ya da dışarı çıkmadan önce yorgunluk belirtilerinin görünümünü anında azaltmak için kullanılabilir.

Göz çevresi temizlendikten sonra bandı spatula yardımı ile uygulayın. 15 dakika bekletin. Ürünün cilt üzerinde hareket ettiğine işaret olan hafif bir karıncalanma hissi olacaktır. Uygulamadan sonra her iki bandı da atın. Haftada bir veya iki kez uygulanabilir. En iyi sonuç için, OPTIM EYES göz çevresi bakım kremi ve OPTIM EYES LOTION temizleyici serum ile birlikte kullanın. Her bir kutuda tek kullanımlık 8 bant mevcuttur.

Optim Eyes Lashes&Brows 2 * 3,5 ML

1.ADIM--DESTEKLİYİCİ SERUM YOĞUNLAŞTIRIR + UZUNLUĞUNU ARTTIRIR İnce fırçası güçlü içerikleri iletmeye yardımcı olur Kaş ve kirpik köklerine uygulanır. / KERA-EXTEND CX® Complex + NCTF® uzamayı arttırır / KERA-MAINTAIN CX® Complex kirpik köklerini güçlendirir ve dökülmeyi yavaşlatır.

2.ADIM--HACİM VERİCİ BAKIM Uygulama fırçası her kirpik ve kaşı kaplayarak hacim bakımı yapar. / Protein-besleyici matrix ile kaplar.

Sabah ve akşam kirpik dibine ve kaşa uygulanır.

Scrub & Mask 55 ml

Peeling Etkili Oksijen Veren Maske

Arındırıcı ve oksijen veren maske, cildi yeniler ve temizler. Perlit tanecikli mikrosferler mekanik arındırma sağlar. Proteaz enzimatik arındırma ile cildi pürüzsüzleştirir. Oksijen taşıyıcı sistem hücresel yenilenmeye yardımcı olur.

Haftada 1 ya da 2 kez kullanılır. Temiz ve nemli cilde masaj yaparak uygulanır. Mekanik peeling etkisi için 1 dakika boyunca masaj yapılır. Daha sonra 10 dakika ciltte bekletilir. Bu sırada cilt yüzeyinde küçük baloncuklar oluşur ve oksijeni cildin altına taşırlar. Su ile durulanıp ciltten arındırılır.

Meso-Mask 50 ml

Kırışık Engelleyici ve Cilt Aydınlatıcı Maske

Cilde ışıltı sağlar, aydınlatır. Kırışıklıkları azaltır ve yorgunluk izlerini siler.

Minimum haftada 1 kez kullanıma uygundur. Maske kalın bir tabaka halinde tüm yüz, göz çevresi, boyun ve dekolte üzerine uygulanır. Etki için 15-30 dakika ciltte bırakılır. Sonra ciltten çıkarılıp bol suyla yıkanır.

Oxygen Peel 150 ML (Peeling etki)

Yoğun pürüzsüzleştirme etkisine sahip peeling etkili losyon. İçeriğinde bulunan 6 adet asitten oluşan (Glikolik asit, Phytic asit, Sitrik asit, Salisilik asit, Mandelik asit, Glukonolakton) mikro peeling kokteyli ile lekeler, çizgiler, gözenekler üzerinde etki gösterir. Eşit cilt tonu sağlar ve cildi pürüzsüzleştirir.

Akşamları temizlenmiş cilde pamuk yardımı ile uygulanır. Durulama gerektirmez. Ardından uygun bakım kremi ile bakıma devam edilir.

Sleep & Peel 50 ml

Aydınlatıcı Gece Kremi

Hücresel yenilenmeyi destekleyici bu krem erken yaşlanmaya karşı koruyucudur. Çizgi bakımı yaparken aynı zamanda cilt düzensizlikleri ve lekeler ile de mücadele eder.

Her gece veya çok hassas ciltlerde her iki günde bir kez temizlenmiş cilde uygulanır. Göz çevresine ve açık yaraların olduğu bölgelere uygulamayınız.

C- Recover

Aydınlatıcı Vitamin Kürü

Bu kür ciltte parlaklık ve gençleşme etkisi sağlar. Lekeler ve renk eşitsizlikleri üzerinde etki gösterir. Güçlü, çabuk ve uzun süreli nemlenmeye yardımcı olur.

Hücre yenilenme döngüsüne bağlı olarak 21 günlük kür şeklinde kullanılır. Günlük kremden önce nazik bir masaj ile temiz yüze, boyuna ve dekolte bölgesine her gün uygulanır. Aktive ettikten sonra ürün buzdolabında saklanır. Göze ve açık yaralara uygulamaz. Hassas ciltlerde gece SLEEP AND PEEL ve sabah C-RECOVER aynı anda uygulanmamalıdır.

Neocica Tube 40 ml

Zarar Görmüş Cildi Onarıcı Bakım

Hücrelerin gözle görülür yapılanması ve cilt hassasiyetinin giderilmesine yardımcı olur. Lazer, peeling ve enjeksiyon sonrası kullanıma uygundur.

Günde 3-6 defa tahriş olmuş alan üzerine hafif dokunuşlarla uygulanır. NEOCICA aynı zamanda, yazın güneşten, kışın soğuktan çatlamış dudaklar ve cilt üzerine de uygulanabilir. Ayrıca günlük olarak traş sonrası uygulanabilir.

Creme Universelle 100 ML

Yatıştırıcı, Onarıcı Bakım

Ailece kullanılabilecek bir bakım ürünüdür. Güneş sonrası, tıraş tahrişleri, hassasiyet yaratan durumlarda veya günlük yıpranmadan (iklim değişiklikleri, kireçli su…) kaynaklanan olumsuzluklar için uygundur. 3 yaşından büyük çocuklar kullanabilmektedir.

Scrub&Peel 150 ml

Arındırıcı Vücut Peelingi

Cildi canlandırır, pürüzsüzleştirir, nem kazandırır. Ölü derinin vücuttan uzaklaşmasını sağlar. Perlit tanecikleri ve volkanik kumlar ile mekanik peeling yapar. %10 glikolik asit ve glukonolakton ise kimyasal peeling işlevini gerçekleştirerek cildi derinlemesine arındırır. Haftada 1 ya da 2 kez nemli cilde dairesel masaj hareketleri ile uygulanır. Su ile durulanarak ciltten arındırılır.

Nutri-Modelling 200 ml

Şekillendirici Vücut Kremi

Bölgesel yağlanmayı azaltır, pürüzsüzleştirir ve nem kazandırır. Babassu ve sarmaşık yağı, detoks özelliği ile adipoz dokuda su tutulmasını önler. Mor litrum çiçeği ve kafein, vücut kontürünü belirginleştirir. Kolajen, polisakaritler ve NCTF cildin elastikiyetini geliştirir ve onarır. Her gün sabah ve akşam dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanır.

UV Defence 40 ml

UV Işınlarına Karşı Koruyucu Bakım Kremi

SPF 50 güneş koruması ile UV ışınlarına karşı korurken, yaşlanma belirtileri ve lekeler ile mücadele eder. Lazer sonrası, enjeksiyonlar ve kimyasal hasarlar sonrası güneş koruyucu olarak kullanılır. Nemlendirici yerine kullanılabilir.

UV Bronze Face SPF 50+ 40 ml

Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu

Yüz için güneş koruyucu. Cildi güneşin zararlı ışınlarından ve kızılötesi ışınlardan korurken, aynı zamanda yaşlanma etkilerini geciktirir. Çizgi ve lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Nemlendirici yerine tek başına kullanılabilir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanır. 2-3 saat aralıklarla tekrarlanır.

UV Bronze Mist SPF 50 – 60 ml

Nemlendirici ve Koruyucu Yaşlanma Karşıtı Sprey

SPF 50 koruma faktörü ile cildi korurken aynı zamanda ferahlatma etkisine sahip olan mist oldukça hafif yapıya sahiptir. Glukoz ve xylitol, uzun süreli nemlendirme sağlar. Kapsüle edilmiş buzul suları hücreleri termal stresten korur ve ferahlık etkisi verir. Kullanmadan önce çalkalanır. Güneşe çıkmadan önce, yüz, boyun ve dekolteye uygulanır. İhtiyaç duydukça tekrarlanır.

UV Bronze Body SPF 50+ - 150 ml

Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu Sprey

Vücut için geliştirilmiş, sıkılaştırıcı ve yenileyici sprey. Cildi güneş hasarlarına karşı korurken, sağlıklı bir bronzluk sağlar. Photo Activated koruması cildi UV ışınlarına karşı korur. Hindistan cevizi yağı cildi besler. Güneşlenme öncesinde uygulanır. 2-3 saat aralıklarla tekrarlanır.

UV Bronze After Sun 200 ml

Güneş Sonrası Bakım

Yaşlanma karşıtı, bronzluk arttırıcı güneş sonrası losyon. Cildi nemlendirir, güneş hasarlarını önler, besler ve yatıştırır. Otobronz içermez. Argan, kayısı, badem ve avokado yağları cildi besler ve nemlendirir. Güneş banyosu sonrası tüm cilde uygulanır.

MAKYAJ

Sadece
Yetkili
Eczanelerde