BOUCHERON

www.boucheron.com

1858’de Palais Royal Arcades’den, 1893’te Place Vendôme’a kadar Frédéric Boucheron, Fransız mücevher tasarımının en güzel destanlarından birini yazdı.

Köklü geleneklerin mirası olan Boucheron; Frederic Boucheron’ın yeteneği, eşsiz stili, mükemmelliği ve bilgi birikimi sayesinde 19. yy’a damgasını vurdu. 28 yaşındaki bu genç tasarımcı Paris’teki Palais Royal’de ilk butiğini açtı.

Frédéric Boucheron 1893’te, cesur vizyonuyla, Fransız mücevher sanatının tapınağı olan modern Place Vendôme’un kurucusu olmuştur. Bu sayede ışıklar şehrinde “ışığın kuyumcusu” şeklinde tanınan Boucheron, mükemmel konumu nedeniyle güneşin tüm gün ışıldadığı 26 numarayı seçti ve mağazasını Place Vendôme’un köşesine konumlandırdı.

130 yılın ardından 1988 yılında, ünlü mücevher tasarım markası Boucheron, kadınlara cazibenin yeni bir yolunu sunmak için ilk parfüm serisini çıkarmaya karar verdi

BOUCHERON PARFÜM

QUATRE

QUATRE, Boucheron’un yaratıcı gücünün modern ifadesini yansıtıyor. Koleksiyon, erkek ve kadın için farklı yorumlardan oluşuyor: Klasik, siyah, beyaz ve ışıltılı... Her birinin kendine özgü bir karakteri var. QUATRE bir mücevherden ötesini yansıtıyor.
Hayattan zevk alan günümüzden modern bir çift. Hikâyelerinin ve aralarındaki bağın sembolü olarak QUATRE yüzüğünü seçiyorlar. QUATRE Boucheron’un ikonik kodlarını yansıtan ve 2004 yılında yaratılan unisex bir yüzük.

QUATRE Femme, çiçeksi meyvemsi, odunsu notalara sahip olan koku; zarif, güçlü, özgür, cesur bayanlar için…

QUATRE Homme, Odunsu, aromatic, oryantal notalara sahip olan koku; karizmatik, aktif, şehirli, duygusal, iddialı erkeklere özel…

YENİ ÜRÜNLER

QUATRE ABSOLU DE NUIT POUR FEMME

Yeni QUATRE kokularının Paris akşamlarını anımsatan daha sofistike versiyonu. İkonikliğin modern ve cesur koku yorumu Quatre yüzüğü gizem ile örtülür. Geceleri, bu çağdaş çift için her şey mümkün, mükemmellik ulaşılabilir.

QUATRE ABSOLU DE NUIT POUR HOMME

Yeni QUATRE kokularının Paris akşamlarını anımsatan daha sofistike versiyonu. İkonikliğin modern ve cesur koku yorumu Quatre yüzüğü gizem ile örtülür. Geceleri, bu çağdaş çift için her şey mümkün, mükemmellik ulaşılabilir.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

BOYNER ANKAMALL
BOYNER PANORA
BOYNER KENTPARK
BOYNER CAPITOL AVM
YKM CEVAHİR
BOYNER FORUM İSTANBUL
BOYNER AKASYA
BOYNER METROCITY
DEBENHAMS CEVAHİR
DEBENHAMS MALL OF ISTANBUL