OLFACTIVE STUDIO

www.olfactivestudio.com

Olfactive Studio çağdaş sanat fotoğrafçılığı ile parfüm tasarımını buluşturan, 2011 yılında kurulmuş bir Fransız niş parfüm markasıdır.

Fotoğraf stüdyosuyla parfüm tasarım stüdyosunun kesiştiği noktada yer alan Olfactive Studio, göz ve burun arasında bir bağ kurarak parfüm dünyasında bir ilki gerçekleştirir. Seride yer alan her bir parfüm, bir parfüm tasarımcısının gördüğü fotoğraf tarafından uyandırılan duygularından doğar.

Olfactive Studio, yetenekli parfümcü ve fotoğrafçıların bir araya gelmesiyle yedi büyüleyici koku yarattı.

2013 yılında FIFI (The Fragrance Foundation France) tarafından verilen “Best Niche Concept Award”a layık görülmüştür.

YENİ ÜRÜNLER

SELFIE

BEN BİZZAT KENDİM. SELFIE: SON DERECE KİŞİSEL!

Olfactive Studio, yeni kokusu Selfie için sizden ilham alıyor. Bu sefer ambalajın üzerinde fotoğraf bulunmuyor, çünkü ilham kaynağı sizsiniz!
Ambalaj üzerinde yer alan ayna görüntünüzü yansıtır... Ayna ayna söyle bana, benden daha güzeli var mı bu dünyada? Üzerinde kendi resminizi taşıyan Selfie ile kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartın!
Büyüleyici ve bağımlılık yapıcı Selfie; kişiyi rahatlatan kokusuyla, sürekli yenilenen sürpriz gösteri sunuyor. Süetten gelen hayvansı notalarla şipre notaların birleşimi parfüme karakter kazandırır.
Baharat, reçine, sandal ağacı ve tonka fasulyesinden gelen parıltıyla birleşen keyifli akçaağaç şurubu notalarıyla Selfie, kendine özel koku ailesini yaratıyor.

Hayatını bir hayale,
hayalini ise gerçeğe çevir.
Antoine de Saint Exupéry

ÜRÜNLER

MAĞAZALAR

HARVEY NICHOLS ANKARA
HARVEY NICHOLS İSTANBUL
BRANDROOM MALL OF ISTANBUL
DEBENHAMS NICHE CORNER