TEO CABANEL

www.teo-cabanel.com

Teo Cabanel, kökleri 1893’e dayanan eşsiz mirasını bugüne taşıyan bir Fransız niş parfüm markasıdır.

1893 yılında Fransız doktor ve kimyager Théodore Cabanel tarafından kurulan ve sonraları kızı tarafından yönetilen marka, "Maître Parfumeur" geleneğinden gelerek uzun yıllar zarif bir kitleye hitap eden kokular sundu. 2003’te Caroline Ilacqua, ailenin mirasının izinden giderek zamansız kokuları canlandırmaya karar verdi. Klasik Fransız parfüm geleneğinin ferah yorumunu oluşturmak için, 150 formül üzerinden Cabanel koku senfonisinin modern bir yorumunu ortaya koydu. Tanınmış parfüm tasarımcısı Jean-François Latty ile el ele vererek; kalite, zarafet ve doğal zenginliği birleştiren yeni kokular yarattı.

Téo Cabanel, gerçek parfüm ustalığı ve çarpıcı yaratıcılığı bir araya getirerek değerli ve saf kokular sunar. Kullanılan yüksek kaliteli esanslarda ve gerçek el işçiliğinde Cabanel dokunuşu hissedilir. Her parfüm, özenle ve sabırla seçilmiş, en iyi, yüzde yüz saf ve doğal malzemelerden oluşur.

YENİ ÜRÜNLER

LACE GARDEN

Beyaz çiçeklerden muhteşem bir buket,
yumuşak ışıkla yıkanmış bir Fransız bahçesi hayal edin:
İşte Teo Cabanel’in yeni parfümü zarif ve romantik LACE GARDEN…

Beyaz çiçeklerin narin kokusu, zamansız zarafete övgü niteliğinde yumuşak bir dantel duvak dokur.

Kendinizi hafif limon ve ylang-ylang dokunuşuna bırakın. Yasemin, portakal çiçeği ve sümbülteber buketinin kalbine yaklaşın, gizemli manolya da keşfedilmeyi bekliyor. Cömert vanilya tonlarını benzoin destekliyor. Odunsu ve pudralı son dokunuşla, Lace Garden'ın ilahi hissi cildinizi ödüllendiriyor.

Tamamen doğal içeriklere sahip, en özenli parfümleri yaratmaya duyulan içten bağlılık...

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

BRANDROOM MALL OF ISTANBUL
DEBENHAMS NICHE CORNER