SALVATORE FERRAGAMO

www.ferragamo.com

1920’li yıllarda ünlü film yıldızlarına hazırladığı özel tasarım ayakkabılarıyla ve efsanevi modelleriyle moda dünyasına imzasını atan Salvatore Ferragamo kendi adını taşıyan markası ile bugün tüm dünyanın en prestijli markaları arasında yer alıyor. Eşsiz kalitesi ve klasikleşen stiliyle İtalyan moda markası Salvatore Ferragamo kadın ve erkek hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra parfümleri ile de dikkat çekiyor.

Teknoloji, el zanaatkarlığı ve İtalyan stilini bir araya getiren tasarımları ile modaya öncü olmaya devam ediyor. Modadan ilham alarak yaratılan parfümleri ile de son yıllarda adından sıkça söz ettirirken, parfüm şişelerinde yer alan ikonik sembolleri, şık ve eşsiz tasarımları ile genç kadın ve erkeklere hitap ediyor.

YENİ ÜRÜNLER

AMO FERRAGAMO

Salvatore Ferragamo’nun yeni kokusu Amo Ferragamo, modern kadınlığın özüdür. İtalyanca’da “seviyorum” anlamına gelen Amo, dünyanın ona sunduğu her fırsatı yakalamaya hazır olan, iz bırakan, özgür ruhlu genç bir kadının bildirisidir. O, içinden geldiği gibi hareket eden, cüretkar ve çekici bir kadındır.

Amo Ferragamo, tutku ile cazibenin modern ve cüretkar beraberliğinden ortaya çıkan bir koku. Üst notalara damgasını vuran frenk üzümü, biberiye ve İtalyan bitter notaları ile açılış yapan parfüm, orta notalarda yaseminin ışıltılı mate yaprağı ve ışgında erimesiyle daha yumuşak bir hale bürünüyor. Odunsu bir tatlılıkla noktalanan Amo Ferragamo’nun eşsiz şehveti; beyaz vanilya, “ambrox” ve sandal ağacının zarif karışımından geliyor.”

SIGNORINA MISTERIOSA EDP

En şık kadınların bile sakladıkları gizli yanları, ruhunda saklı kalan asi hissettiğinde sığındığı özel bir alan vardır. Sırların, cazibenin ve arzuların olduğu bu yerde, karanlık ruhunu sadece oynamayı sevdiği insanlara gösterir. Bu oyunda başkalarının bilmediği kuralları belirleyen kişi o’dur. Bilinmezlik onun sembolü, gizem onun özüdür.

Salvatore Ferragamo gizemli cesur kokusu ile kadının öngörülemeyen tarafını ortaya çıkarır. Üst notalarında neroli ve böğürtlen, orta notalarında portakal çiçeği ve sümbülteber, alt notalarında siyah vanilya mousse ve paçuli yer alır.

UOMO EDT

Salvatore Ferragamo modern erkeğe ilham veriyor. Otantik karizması ve iyimser yaklaşımı benzersiz bir hikaye anlatıyor ve kalıcı bir iz bırakıyor. Zamansız ikonik stili ile hayatın güzelliklerinden zevk alan modern bir erkek. Hiçbir zaman geriye bakmayan, olumsuzları olumluya çevirme kabiliyetine sahip, cezbedici ve güven veren bir centilmen.

Üst notalarında karabiber, kakule ve bergamot, orta notalarında tiramisu ve portakal çiçeği, alt notalarında sandal ağacı, kaşmir ağacı ve tonka fasulyesi yer alır.

UOMO CASUAL LIFE EDT

Ferragamo’nun maskülenliği gerçek ve modern centilmeni temsil eder. Hayatlarını yolculuk, macera ve zorlayıcı olarak tasvir eden erkekler, seçim ve keşiflerle oluşan hayatında zorlayıcı çatışmalarla karşılaşır, kendine güvenir ve hayata her zaman heyecanla bakar. Tüm bu erkekler için; Ferragamo, maskülenliğin en dinamik halini vurgulayan yeni parfümünü yaratıyor.

Üst notalarında menekşe yaprakları, limon ve kakule, orta notalarında kahve ve sardunya, alt notalarında beyaz sedir ağacı, kaşmir ağacı ve beyaz misk yer alır.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

SEPHORA M1 AVM
SEPHORA ZİYAPAŞA
SEPHORA OPTİMUM AVM
BOYNER PANORA
BOYNER KENTPARK
BOYNER ANKAMALL
BOYNER CEPA
SEPHORA PANORA AVM
SEPHORA ANKAMALL AVM
SEPHORA CEPA AVM
SEPHORA 365 AVM
SEPHORA ARMADA AVM
SEPHORA KIZILAY AVM
SEPHORA TAURUS AVM
SEPHORA TUNALI HİLMİ
SEPHORA GORDİON AVM
BOYNER ANTALYA
SEPHORA MİGROS AVM
SEPHORA TERRACITY AVM
SEPHORA AYDIN FORUM AVM
SEPHORA KORUPARK AVM
SEPHORA PRIMEMALL AVM
SEPHORA SANKOPARK AVM
BOYNER CAPITOL AVM
BOYNER İSTANBUL HAVALİMANI
BOYNER İSTİNYE PARK AVM
BOYNER MALTEPE PARK AVM
BOYNER METROPOLL AVM
BOYNER MALL OF ISTANBUL
BOYNER CEVAHİR AVM
BOYNER AKASYA
BOYNER ŞAŞKINBAKKAL
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
SEPHORA İSTİNYE PARK
SEPHORA AKASYA AVM
SEPHORA PALLADIUM AVM
SEPHORA KANYON AVM
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA EMAAR AVM
SEPHORA A PLUS AVM
SEPHORA TEPE NAUTILUS AVM
SEPHORA HISTORIA AVM
SEPHORA AKMERKEZ AVM
SEPHORA AQUA FLORYA AVM
SEPHORA BUYAKA AVM
SEPHORA CAPACITY AVM
SEPHORA CEVAHİR AVM
SEPHORA MARMARA FORUM AVM
SEPHORA VADİ İSTANBUL AVM
SEPHORA MARMARA PARK AVM
SEPHORA MALTEPE PARK
BOYNER BALÇOVA KİPA AVM
BOYNER HILLTOWN KARŞIYAKA AVM
SEPHORA AGORA AVM
SEPHORA POINT BORNOVA AVM
SEPHORA ALSANCAK
SEPHORA FORUM BORNOVA AVM
SEPHORA KAYSERİ FORUM AVM
BOYNER MERSİN FORUM AVM
SEPHORA MERSİN FORUM AVM
SEPHORA PIAZZA AVM
SEPHORA YEŞİLYURT AVM