LINARI

www.linari.com

LINARI, 2001 yılında kurulan, modern tasarımla karmaşık ve lüks kokuları birleştiren bir Alman markasıdır. Başlarda lüks ev kokuları ve objelerine yoğunlaşırken, 2009 yılında altın ve platin kaplamalı, dünyanın önde gelen parfüm tasarımcılarının yarattığı LINARI Eau de Parfum koleksiyonunu piyasaya sundu.

Kokuların bir ortam yaratma ve bulunulan ortamı etkileme yeteneğine sahiptir ve ruh halimizi etkiler. Her yönden zenginliğe ve ayırt edici bolluğa sahip olan kusursuz parfümlerden benzersiz bir seri ortaya çıkar. LINARI, zamansız ve modern tasarımla karşı konulamaz kokuları birleştirir. İlk taslaklarından son dokunuşa kadar tüm LINARI ürünleri Alman tasarımcı Rainer Diersche tasarımıdır.

Kendinizi lüksle kuşatın.

YENİ ÜRÜNLER

STELLA CADENTE

Marakeş gecelerinden ilham alan meyve ve çiçek notalarının eşsiz kombinasyonu. Ay ışığıyla aydınlanan gecede, kayan yıldızların seyredildiği bir anda geçer. Stella Cadente "Kayan Yıldız" ünlü parfümör Mark Buxton tarafından yaratıldı.

Meyveli ve yeşil notalara sahip çok yönlü oryantal buket, orta notadaki zengin çiçekli ve baharatlı aromalarla birleşir. Bazda ise pudralı - şekerli nota parfümü kalıcılığa ulaştırır.

Mükemmel bir simetriye sahip olan zamansız şişe, markanın sahibi Rainer Diersche tarafından tasarlanmıştır. Üzerinde 22 karat altın kaplama noktalar şişeye modern bir görünüm kazandırır.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

BEYMEN ZORLU CENTER
HARVEY NICHOLS İSTANBUL
DEBENHAMS NICHE CORNER
BRANDROOM MALL OF ISTANBUL
BRANDROOM NİŞANTAŞI
BRANDROOM SUADİYE