GIVENCHY

www.givenchy.com

Givenchy markasının yaratıcısı, Hubert de Givenchy 20 Şubat 1927’de Beauvais - Fransa’da doğdu. 1952 yılında aralarında sadık asistanı Jeanette’in de bulunduğu bir avuç insanla beraber açtığı Givenchy Couture Moda Evi’nin doğallığı ve lüksü yansıtan benzersiz tarzını kadınların eleganlığından esinlerek ve onları yücelterek yarattı.
Hubert de Givenchy modaya yeni bir yaklaşım getirdi. Kadınların kendi stillerini kendilerinin oluşturduğu, özgür bir moda yaklaşımı ile yorumladı. Aralarında film yıldızları ile Avrupa’nın aristokrat aile üyelerinin de bulunduğu ünlü isimlerin yanı sıra Jacky Kennedy'de, Hubert de Givenchy tasarımlarının en büyük hayranları arasında yer aldı.

Hubert de Givenchy ve Audrey Hepburn’ün ilk tanışmaları 1953 yılında gerçekleşti. Hubert “Sabrina” filmi için Audrey’nin kıyafetlerini tasarlamaya başladı ve bu Hubert de Givenchy’ye 1955 senesinde Oscar kazandırdı. Audrey ve Hubert kısa zamanda yakın iki arkadaş oldular. Tasarıma adanmış 40 yılın sonunda 1995 yılında, Hubert de Givenchy, Couture dünyasını bırakma kararı aldı.

2005’ten Mart 2017’ye kadar Markanın Kreatif Direktörlüğünü yapan Riccardo Tisci, 1974’te İtalya’da doğdu. 1999 senesinde, dünyanın en iyi sanat okullarından biri olan Central Saint Martins School of Arts’tan mezun oldu. İtalya’ya döndüğünde, farklı tasarımcılarla çalıştıktan sonra 2004 yılında kendi markasını yarattı. Yine aynı dönemde LVMH grup tarafından keşfedildi ve 2005’te Givenchy Couture Moda Evi’nin Kreatif Direktörü oldu.

Riccardo Tisci ’den sonra Mart 2017’de Givenchy’nin ilk kadın artistik direktörü Clare Waight Keller oldu. Kariyerine Calvin Klein ve Gucci‘de başlayan Keller, Chloé markasında yaratıcı direktörlük yaptı.

GIVENCHY PARFÜM

2018’de gözden kaçmayacak şekilde özgün, karizmatik ve yeni versiyonuyla Gentleman: Çekiciliği ve cool tavrıyla aklınızı çelerek sizi büyüleyecek. Gentleman kalabalığı takip etmez; o, yol gösteren bir liderdir. İris Pallida çiçeğinin yumuşak dokunuşu, paçuli esansının vahşi şehveti, karabiberin neredeyse tehlikeli sıcaklığı, balsam ve siyah vanilyanın baş döndürücü tatlılığı sayesinde Gentleman Eau de Parfum kesinlikle bağımlılık yaratan bir koku.

Live Irresistible serisinin yeni üyesi Blossom Crush, keyifli kokusu ile mutluluk notaları saçıyor. Irresistible‘in serisinin imza notası gül, saf, derin ve çok kadınsıdır. Şakayık ile birleşimi ona daha ferah ve ışıltılı notalar katarak onun birçok farklı yönünü ortaya çıkarır. Live Irresistible Blossom Crush, çiçeksi kokunun daha ferah ve daha modern bir şekilde yeniden yazılmasıdır.

Şimdi, 2018 yılında yeni bir dönem başlıyor, Givenchy yeni L’Interdit Eau de Parfum kokusuyla kadınları çizgiyi aşmaya ve yasakları delmenin getirdiği hazzı tatmaya davet ediyor. zıtlıktan doğan yoğun ve zarif bir koku. Beyaz çiçek notaları ile odunsu notaların yasak birleşimi.

L’Interdit size cesaretin özgürlüğe giden anahtar olduğunu hatırlatan bir kokudur. Çünkü sizi tutan sınırların arkasında hayatın en güzel heyecanları yatar.

GIVENCHY MAKYAJ

Le Rouge Perfecto

Givenchy, doğal ve harika dudaklar için yepyeni bir ürün sunuyor: Le Rouge Perfecto.

Dudakları güzelleştiren Le Rouge Perfecto, tek harekette üç farklı etki sağlar. Yüksek performanslı dudak bakımı, dolgunlaştırıcı etki ve doğal bir parıltı sayesinde dudaklar canlı, hafif pembeleşmiş, dolgun, nemli ve makyajsız gibi doğal bir görünüme sahip olur.

Prisme Primer

Tek adımda cilt rengini eşitlemek ve doğal ışıltısını arttırmak için Givenchy yeni Prisme Primer’ı tasarladı. Uygulamadan sonra ciltteki kızarıklık azalır, solgun cilt ışıldar, aşırı parlayan bölgeler matlaşır ve cilt kusurları gizlenir. Nicolas Degennes alışkın olduğunuz primer anlayışını Givenchy için baştan tanımlıyor.

The Teint Couture Radiant Drop

The Teint Couture Radiant Drop aydınlatıcı çok yönlü bir makyaj ürünüdür. Ürünün sırrı, hafif, inci dokulu pigmentlerinde ve parlak taneciklerinde yatmaktadır. Ciltle mükemmel bir uyum içerisindedir. Gözle görünür tazelik ve parlak filtre gibi doğal ıslak etki verir. Cilt anında hafif bir ışıltı ile aydınlanır.

GIVENCHY CİLT BAKIMI

1989’da Parfums Givenchy, Givenchy bakım ürünleri tanıttı: Swisscare pour Givenchy 1990’ların ortasında LVMH grubu kendi ARGE Merkezi’ni kurdu ve Parfums Givenchy bu kaynaklardan yararlandı. Bugün Swisscare, Le Soin Givenchy adını aldı. Le Soin Givenchy ürünleri Beauvais’de bulunan üretim tesisinde üretilir.

Givenchy cilt bakımı 260 araştırma, 23 yıllık uzmanlık ve 240 uluslararası patente sahiptir. Givenchy cilt bakımı dünyada 4 ayrıcalıklı lokasyonda Spa’ya sahiptir. Bu Spa’lar Givenchy cilt bakımı bilgisini sembolize eder.

2008 yılında siyah seri olarak tanınan yenilikçi Le Soin Noir serisi lanse edildi. Ürünlerin siyah renkte olması ve doğada nadir bulunan bir içerikten üretilmesi bu seriyi benzersiz kıldı ve bu lansman Givenchy cilt bakımı tarihinde yeni bir dönüm noktası oldu.

L’Intemporel cilt bakımı serisi

2017’de, ışık zamanı durdurduğunda…

Givenchy laboratuvarları tarafından geliştirilen L’Intemporel cilt bakımı serisi zamana meydan okuyan kompleks ile eşsiz IR ışınına duyarlı yaşlanma belirtileriyle savaşan kızılötesi ışınları kullanan molekülü ve test edilmiş yaşlanma karşıtı içerikleri birleştirir. Ürünün 4 ana faydası vardır: koruma, toksinlerden arındırma, gençleştirme ve sıkılaştırma.

Bu değerli yaşlanma karşıtı birleşim, ışıkta bulunan ısı ile aşırı aktif hale getirilerek ve kolajenin sentezini artırarak cilt hücrelerinin oksitlenmeye karşı korunmasına yardımcı olur.

L'Intemporel Blossom

2018’de Givenchy, gözle görülür yaşlanma belirtilerini geciktirici gücü ile yep yeni bir cilt bakım serisi sunar: L'Intemporel Blossom.

Yorgunluğun ciltteki etkilerine karşı koymak ve yüze doğal pembe bir parlaklık kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

YENİ ÜRÜNLER

PARFÜM

L’Interdit

Kusursuz cazibeyle gelen heyecana hazır olun !

Yasak duyguların ve özgürlüğün getirdiği heyecanı tatmak için yepyeni bir koku!

Bazen tek engel ya da tek yasak kendi içimizde olandır.

L’Interdit, içeriğindeki beyaz çiçek buketi, portakal çiçeği, yasemin ve sümbülteberin müthiş uyumundan oluşuyor.

Beyaz notalara zıt olarak vetiver ve paçuli topraksı koyu notaları oluşturur.

Gentleman EDP

Karizmatik ve cesur. Çekiciliği ve cool tavrı ile aklınızı çelerek sizi büyüler.

Kalabalığı takip etmez; o, yol gösteren bir liderdir.

Özellikle tüm duyuları harekete geçiren maceralara yönelten bir lider…

İris Pallida’nın yumuşak dokunuşu, paçuli esansının vahşi şehveti ile birleşir. Karabiberin neredeyse tehlikeli sıcaklığı, balsam ve siyah vanilyanın baş döndürücü tatlılığı ile harmanlanır.

Gentleman Eau de Parfum kesinlikle bağımlılık yaratır.

Live Irresistible Blossom Crush

Live Irresistible Blossom Crush, ulaşılmaz kahramanı gibi, şaşırtıcı bir çiçek buketidir.

Taze ve narin taç yapraklarını beklenmedik içeriklerle birleştirir.

Ve Crush… İlk görüşte aşk.

Irresistible‘in serisinin imza notası gül; saf, derin ve çok kadınsıdır. Şakayık ile birleşimi ona daha ferah ve ışıltılı notalar katarak onun birçok farklı yönünü ortaya çıkarır. Her zamankinden daha taze bir bahar buketi, misk notası sayesinde şehvet uyandırır.

Dahlia Divin Eau Initiale

Eau Initiale’in kalbinde mitolojide önemli bir yeri olan manolya yatar. Tensel, hassas ve karakter dolu bir çiçek…

Manolya çiçeği ferah yasemin kokusu ve gül esansıyla uyum içinde bir araya gelerek asil ve kadınsı bir çiçek buketi oluşturur.

Çiçeksiliğin getirdiği tazelik hissi bergamot, turunç ve kan portakalı içeren narenciyeli notalarla güçlenir.

Sedir ağacı ve sandal ağacı saf misk kokularının yumuşaklığını vurgular. Hafifletilmiş odunsuluğun ve çiçeksiliğin muhteşem uyumu ince bir davetkarlıkla tüm duyulara fısıldar.

MAKYAJ

Shine In Matte

The Teint Couture Radiant Drop aydınlatıcı çok yönlü bir makyaj ürünüdür. Ürünün sırrı, hafif, inci dokulu pigmentlerinde ve parlak taneciklerinde yatmaktadır. Ciltle mükemmel bir uyum içerisindedir.

Gözle görünür tazelik ve parlak filtre gibi doğal ıslak etki verir. Cilt anında hafif bir ışıltı ile aydınlanır.

The Teint Couture Radiant Drop highlighter iki farklı tonda mevcuttur:

Cilde bol parlaklık vermek için;

Pink ve Gold

Prisme Primer

Prisme Primer formülü olağanüstüdür. Son derece ince yapısı ciltte pürüzsüz ve kusursuz bir sonuç yaratır. Uygulamada isteğe göre orta veya güçlü kapatıcılık etkisiyle makyajınıza yumuşak ve rahat bir bitiriş sağlar.

Her Prisme Primer özel bir ihtiyaca hitap eder:

Sarı, gözaltı halkalarına bölgesel olarak uygulandığında mavi/mor rengi nötrler. Tüm yüze uygulandığında ise orta tonlardaki ciltlere ışıltı verir.

Mavi, çok açık tonlarda ve solgun ciltlere anında ışıltı verir.

Yeşil, kızarıklıkları nötrler.

Pembe, açık renkli citlere doğal bir canlılık verir.

Şeftali rengi, cildi aydınlatır ve orta-koyu tonlardaki ciltlerde renk eşitliği sağlar.

Şeffaf yapısı sayesinde siyah, cildin parlak bölgelerini fark edilir şekilde matlaştırır ve tüm cilt tonlarında gözeneklerin genişlemesine engel olur.

LE ROUGE PERFECTO

Le Rouge serisinin ardından Givenchy, doğal ve harika dudaklar için yeni ürününü çıkarıyor: Le Rouge Perfecto.

Dudakları güzelleştiren Le Rouge Perfecto, tek harekette üç farklı etki verir. Yüksek performanslı dudak bakımı, dolgunlaştırıcı etki ve doğal bir parıltı sayesinde dudaklar canlı, hafif pembeleşmiş, dolgun, nemli ve makyajsız gibi doğal bir görünüme sahip olur.

Gloss Interdit Vinyl

Cömert parlaklığın ve göz alıcı ışıltının sırrını paylaşın.

Aykırı ve şehvetli dudakların sırrı Gloss Interdit Vinyl’in özgün formülünde saklıdır: yansıtıcı partikülleri eşit şekilde dağıtan özel jel yapı ve ekstra parlak film tabaka oluşturan polimerler Black Rose yağıyla birleşerek dudakları parlatır ve yumuşatır.

Dudaklara doğal bir hacim verirken renk ve ışıltı dengesini kusursuzca korur. Ayrıca mikronize edilmiş pigmentler ve ultra-parlatıcı kristaller içeren formülü dudaklara çeşitli tonlarda parlaklık ve derinlik verir. Bu sayede dudaklar dolgun ve parlak bir görünüme kavuşur.

Le Rouge Liquide

Mükemmel bir illüzyon: Le Rouge Liquide sadece açıldığı zaman sırrını ortaya çıkarır.

Geleneksel rujların aksine özel köpük aplikatörü, eşi görülmemiş pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü ve olağanüstü likit yapısıyla farkını gösteriyor.

Kapağı açın, doğru miktarda formülü elde etmek için çevirin ve geleneksel bir ruj gibi uygulayın. Bu yeni ruj içinde sakladığı kalemsi mekanizmasıyla rujlar hakkında bildiğiniz herşeyi değiştiriyor.

Ayrıca içeriğindeki hyalüronik asit cildi 6 saat boyunca nemlendirirken gatuline yağı dudakları mükemmel şekilde şekillendirir ve yumuşatır.

NOIR INTERDIT

Her zaman yenilikler arayan Givenchy, makyajı yeniden icat ediyor.
Sadece hayal edin ...
Daha uzun, daha kalın, daha yoğun siyah!
Bir fantezi mi diyorsun? Kuralları değiştiren bir marka için değil.

Makyaj Direktörü Nicolas Degennes maskaranın her bir kirpik dibine kadar ulaşması ve maksimum uzunluk sağlaması için 90° bükülebilen fırçalı ilk Givenchy maskarasını icat etti.

Formülündeki esnek balmumları ile kirpikleri uzatarak kıvırırken, siyah gül yağı ve vitaminlerle kirpikleri besleyerek güçlenmesini sağlar. Yeni nesil siyah pigmentler ile olağanüstü hacim ve uzunluk kazanmasına yardımcı olur.

Göz çevresine her zamankinden daha yakın uygulanabilir ve dikey bir uygulama yöntemi ile ilk darbelerden itibaren maksimum uzunluk ve yoğunluğu garanti ediyor.

ROUGE INTERDIT

Stil ve cazibe katan ruj!

Givenchy daha modern aksesuarlar için sınırları zorlamaya ve kuralları yıkmaya devam ediyor.

Tabulardan uzak, her zaman ve her yerde sürebileceğiniz bir ruj!

Nicolas Degennes, ışıltılı renkler, sonsuz rahatlık hissi, uzun süre kalıcılıkta feminenliği ön planda tutan bu yeni güzellik sırrını yarattı.

Rahat ve uzun süre kalıcı ruj arayan kadınlar için .

Her anınız için vazgeçilmez bir aksesuar...

MATISSIME VELVET COMPACT

Çok hafif ve rahatlık hissi veren mat fondöten.

Kadife dokunuştan ilham alan Matissime Velvet Koleksiyonu ciltte yumuşak, aydınlık mat bir bitiş sağlar.

Nicolas Degennes fark yaratan kadifemsi bir yapıda, inanılmaz ince, yumuşacık, ve rahatlık hissi veren bir kompakt fondöten tasarladı.

Mutlak kapatıcılık ve kadifemsi etkide kompakt mat fondöten arayışındaki kadınlar ve karmadan yağlıya dönük ciltler için uygundur.

MATISSIME VELVET FLUID

Kadife dokunuştan ilham alan Matissime Velvet Koleksiyonu ciltte yumuşak, aydınlık mat bir bitiş sağlar.

Fark yaratan bu mat sıvı fondöten ışıkta asla parlama yapmaz. Nicolas Degennes kafidenin hissi ve rahatlığından ilham alarak ciltle bütünleşen bir fondöten yarattı. Uzun süre kalıcı mat sonuç, doğal ışıltı ve hafiflik hissi sağlar.

Normalden yağlıya dönük ciltler için uygundur.

PRISME BLUSH

Çift taraflı duyguları yansıtan allık.

Givenchy’nin ikonik Prismes serisi kişiye özel sağlıklı ışıltı görünümleri yaratmayı sağlayan, ayarlanabilir renklere sahip bu allığı sunar.

Renkler ışıltı ve duyguları ortaya koyar. Nicolas Degennes Prisme Blush ile duygularınızı ortaya çıkartmanızı ve yüzünüzün şeklini ortaya koymanızı sağlayacak bu göz alıcı, dikkat çekici renklerden oluşan allığı tasarladı.

Pratik kullanıma sahip bir allıkla cildi yapılandırmayı ve tene ışıltı vermeyi hedefleyen kadınlar için uygundur.

CİLT BAKIMI

L’Intemporel Blossom Compact

Cilt mükemmelleştirici bir hareket için daima elinizin altında…

Gençliğin korunmasına tek bir adımda yardımcı olmak için yeni kompakt anti-yorgunluk cilt bakım ürününü keşfedin.

Kompakt bir kutu içinde yer alan Givenchy, gündüz kreminin nemlendirici özelliklerini, yumuşak pembe-beyaz ışıltılı bir doku ile birleştirir.

Cildin gençliğini etkin bir şekilde korurken uygulama sırasında cildi canlandıran, güçlendiren ve enerji veren gerçek bir cilt güzelleştiricisidir.

L’Intemporel Blossom Lotion

Son derece ince, rahat ve yapışkan olmayan, ışıltılı bir etki için inciler ile zenginleştirilmiştir.

Cilde hızla nüfuz eder, derinlemesine ve uzun süreli nemlendirici bir his sağlar. Cilt anında yumuşar ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

L’Intemporel Emulsion

Çok hafif ve ipeksi olan Global Youth Smoothing Emulsion, gençleştirici faydalarının en iyi şekilde yayılması için cilt ile birleşir. Mükemmelce ciltte eriyen taze formülü, yüz ve boyun için tensel etkisi ile uzun süreli bir konfor ve hafiflik hissini birleştirir.

HYDRA SPARKLING HIGH MOISTURIZING LUMINESCENT SERUM

Yoğun Nemlendirici Etkili Parlaklık Veren Serum

Givenchy Laboratuvarları’nda tasarlanılan Nemlendirici Su Kompleksi içeriğindeki hava kabarcıklı formülüyle cildi nemlendirirken başdöndüren bir ışıltı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Temiz cildinize her sabah ve/veya akşam dairesel hareketler ile uygulayın.

Formülündeki hava kabarcıkları cildin epidermis tabakasında yoğun nemlendirici etki yaratır. Cilt gözle görülür şekilde daha esnekleşir ve canlılıkla parıldar.

Ready To Cleanse

Temizleyici Krem-Jel

Makyaj tutkunları için özelleştirilmiş temizleyici

Etkili olduğu kadar hassas da olan bir temizleyici arayanların vazgeçilmezi olacak olan bu krem-jelin özel kremsi ve köpüksü formülü sayesinde cildiniz şehrin kirliliğinden etkilerinden arınır. Cilt dostu içeriği sayesinde gerginlik hissi uyandırmadan yumuşakça cildi temizler.

Nemli cildinize her sabah ve/veya akşam dairesel hareketler ile uygulayın.

En etkili sonuç için soğuk suyla durulayın. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Tüm Ready to Cleanse ürünlerinin formülü cildi koruyan ve doğal parlaklık veren Opuntia kaktüs çiçeği esansıyla zenginleştirilmiştir.

Ready To Cleanse

Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

Makyaj tutkunları için özelleştirilmiş temizleyici

Süt kadar etkili ve su gibi hafif bir likit temizleyici arayanların vazgeçilmezi olacak olan bu ürün süt gibi yumuşak kıvamıyla yağlı bir his bırakmadan nazik bir şekilde makyajı temizler.

Pamuk yardımıyla ya da parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Temiz bir pamukla silin.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Göz ve yüz için cilt bakımı.

Tüm Ready to Cleanse ürünlerinin formülü cildi koruyan ve doğal parlaklık veren Opuntia kaktüs çiçeği esansıyla zenginleştirilmiştir.

Ready To Cleanse

Micellar Makyaj Temizleme Suyu ve Tonik

Makyaj tutkunları için özelleştirilmiş temizleyici

Su gibi hafif bir makyaj temizleme suyu arayanların vazgeçilmezi olacak olan bu ürün neredeyse hiç hissedilmeyecek kadar hafif formülüyle makyaj kalıntılarını tek seferde temizler ve cildi gözle görülür şekilde canlandırarak cilt dengesini korur. Cildiniz temizlenirken aynı zamanda tonik etkisiyle ferahlar.

Pamuk yardımıyla yüze ve göz çevresine her sabah ve/veya akşam uygulayın.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Göz çevresi ve yüz için cilt bakımı.

Tüm Ready to Cleanse ürünlerinin formülü cildi koruyan ve doğal parlaklık veren Opuntia kaktüs çiçeği esansıyla zenginleştirilmiştir.

PARFÜMLER

MAKYAJ

CİLT BAKIMI

MAĞAZALAR

Parfüm Satış Noktaları

BOYNER ADANA
YKM ADANA
SEVİL ADANA
SEVİL ADANA OPTİMUM
TEKİN ACAR ADANA M1
TEKİN ACAR ADANA METRO SOKAĞI
SEPHORA ADANA ZİYAPAŞA
YKM AFYONHİSAR
SEVİL PARK AFYON
SEPHORA PANORA
SEPHORA TUNALI
SEPHORA GORDION
SEPHORA ANKAMALL
BOYNER ANKAMALL
BOYNER CEPA
BOYNER PANORA
BOYNER KENTPARK
YKM KIZILAY
SEVİL ANKAMALL
SEVİL TUNALI
SEVİL ARCADİUM
SEVİL KENTPARK
TEKİN ACAR ANKARA 365
TEKİN ACAR A CITY
TEKİN ACAR ANATOLIUM
TEKİN ACAR ANKAMALL
TEKİN ACAR ANKUVA
TEKİN ACAR ARMADA
TEKİN ACAR BULVAR
TEKİN ACAR ANKARA FORUM
TEKİN ACAR GORDION
TEKİN ACAR KIZILAY
TEKİN ACAR TUNALI
TEKİN ACAR NEXT LEVEL
TEKİN ACAR TAURUS
TEKİN ACAR PANORA
TEKİN ACAR ANTARES
SEPHORA CEPA AVM
SEPHORA TERRACITY
SEPHORA MARK ANTALYA
BOYNER ANTALYA
BOYNER SHEMALL
YKM ANTALYA
YKM ALANYA
SEVİL TERRACITY
SEVİL ÖZDİLEK PARK
TEKİN ACAR MARK ANTALYA
TEKİN ACAR ANTALYA MİGROS
TEKİN ACAR LAURA
TEKİN ACAR AYDIN FORUM
BOYNER AYDIN FORUM
BOYNER AYDIN SÖKE
BOYNER BALIKESİR
YKM AYVALIK
YKM EDREMİT
BOYNER KORUPARK
YKM BURSA
TEKİN ACAR BURSA ANATOLİUM
TEKİN ACAR BURSA KENT MEYDANI
YKM İNEGÖL
SEPHORA KORUPARK AVM
BOYNER ÇANAKKALE
BOYNER DENİZLİ FORUM
SEVİL DENİZLİ
TEKİN ACAR DENİZLİ FORUM
BOYNER DİYARBAKIR
BOYNER DİYARBAKIR FORUM
YKM CEYLAN DİYARBAKIR
YKM ELAZIĞ PARK
BOYNER ERZURUM
BOYNER PALERİUM ERZURUM
TEKİN ACAR ERZURUM
BOYNER ESKİŞEHİR
SEVİL ESKİŞEHİR
TEKİN ACAR ESKİŞEHİR
BOYNER GAZİANTEP FORUM
BOYNER GAZİANTEP PRİME MALL
BOYNER GAZİANTEP SANKOPARK
SEVİL GAZİANTEP FORUM
TEKİN ACAR GAZİANTEP PRİME MALL
TEKİN ACAR GAZİANTEP SANKOPARK
BOYNER ANTAKYA
BOYNER PALLADİUM ANTAKYA
TEKİN ACAR ANTAKYA
TEKİN ACAR PALLADİUM ANTAKYA
BOYNER İSKENDERUN
BOYNER ISPARTA
BOYNER ISPARTA CENTRUM
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
KMERKEZ
SEPHORA İSTİNYE
SEPHORA CAPACITY
SEPHORA AQUA FLORYA
SEPHORA AKASYA
SEPHORA PALLADIUM
SEPHORA MARMARA PARK
SEPHORA MARMARA FORUM
SEPHORA ASTORIA
SEPHORA CAPITOL
SEPHORA BUYAKA
SEPHORA MALTEPE
BOYNER AKBATI
BOYNER BEYLİKDÜZÜ
BOYNER FORUM İSTANBUL
BOYNER İSTİNYE PARK AVM
BOYNER MARMARA FORUM
BOYNER MARMARA PARK
BOYNER METROCITY
BOYNER AKASYA
BOYNER BRANDIUM
BOYNER CAPITOL AVM
BOYNER İÇERENKÖY
BOYNER NAUTILUS
BOYNER ŞAŞKINBAKKAL
BOYNER ÜMRANİYE MEYDAN
BOYNER MALTEPE PARK
BOYNER GALLERİA
DEBENHAMS CEVAHİR
DEBENHAMS MALL OF ISTANBUL
YKM CEVAHİR
YKM MARMARA FORUM
YKM FORUM İSTANBUL
YKM TORİUM
BOYNER MALL OF ISTANBUL
SEVİL AKMERKEZ
SEVİL CARREFOUR
SEVİL FLORYA
SEVİL İSTİNYEPARK
SEVİL METROCITY
SEVİL NİŞANTAŞI
SEVİL ŞAŞKINBAKKAL
SEVİL TRUMP TOWERS
SEVİL MARMARAPARK
SEVİL ZORLU
SEVIL AKASYA MAGAZASI
SEVIL BAKIRKÖY
SEVIL BEYLİKDÜZÜ
SEVİL MALTEPE PARK
SEVİL BAHÇEŞEHİR
SEVİLPENDORYA
SEVİL KOZZY
SEVİL PERLAVİSTA
SEVİL PELİCAN
SEVİL METROPORT
SEVİL AKBATI
SEVİL BRANDIUM
SEVİL RINGS
SEVİL ARENAPARK
TEKİN ACAR ŞAŞKINBAKKAL
TEKİN ACAR CAPITOL
TEKİN ACAR PALLADIUM
TEKİN ACAR OPTIMUM
TEKİN ACAR NAUTILUS
TEKİN ACAR BRANDIUM
TEKİN ACAR CAN PARK
TEKİN ACAR 212
TEKİN ACAR CAROUSEL
TEKİN ACAR İSTANBUL FORUM
TEKİN ACAR HİSTORİA
TEKİN ACAR MARMARA FORUM
TEKİN ACAR PROFİLO
TEKİN ACAR VALİKONAĞI CADDESİ
TEKİN ACAR BEBEK
TEKİN ACAR CEVAHİR
TEKİN ACAR MALL OF ISTANBUL
TEKİN ACAR ATAKÖY
TEKİN ACAR ÖZDİLEK
WEPUBLIC AKMERKEZ
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA KANYON
SEPHORA ALSANCAK
YKM İZMİR KONAK
SEVİL ALSANCAK
SEVIL AGORA
SEVIL KONAK PİER
SEVİL MAVİŞEHİR
SEVİL ÇEŞME MARİNA
BOYNER BALÇOVA KİPA AVM
BOYNER ÇİĞLİ KİPA
TEKİN ACAR FORUM BORNOVA
TEKİN ACAR ALSANCAK
TEKİN ACAR EGEPARK MAVİŞEHİR
TEKİN ACAR İZMİR OPTİMUM
SEPHORA ALSANCAK
SEPHORA BORNOVA AVM
SEPHORA AGORA
BOYNER KAHRAMANMARAŞ
YKM KARS
BOYNER FORUM KAYSERİ
BOYNER KAYSERİ PARK
YKM FORUM KAYSERİ
SEVİL KAYSERİ
TEKİN ACAR FORUM KAYSERİ
YKM İZMİT
YKM IZMIT GEBZE CENTER
SEVİL İZMİT
BOYNER KONYA
BOYNER KONYA KENT PLAZA
TEKİN ACAR KONYA KENT PLAZA
TEKİN ACAR KONYA KULESİTE
YKM KÜTAHYA
BOYNER MALATYA PARK
YKM MALATYA
TEKİN ACAR MALATYA PARK
BOYNER MARDİN
SEPHORA MERSİN FORUM
BOYNER MERSİN FORUM AVM
YKM MERSİN FORUM
SEVİL MERSİN
TEKİN ACAR MERSİN FORUM
TEKİN ACAR MERSİN MARİNA
SEVİL BODRUM MIDTOWN
SEVİL TURGUTREİS
SEVİL BODRUM PALMARİNA
BOYNER BODRUM MIDTOWN
TEKİN ACAR BODRUM MARİNA
TEKİN ACAR MARMARİS MARİNA
BOYNER RİZE
YKM SERDİVAN ADAPAZARI
SEVİL SERDİVAN ADAPAZARI
TEKİN ACAR ADAPAZARI ADA CENTER
BOYNER ADAPAZARI AGORA
BOYNER SAMSUN PİAZZA
SEVİL SAMSUN YEŞİLYURT
BOYNER SAMSUN BULVAR
TEKİN ACAR SAMSUN YEŞİLYURT
TEKİN ACAR SAMSUN BULVAR
TEKİN ACAR SAMSUN PİAZZA
BOYNER ŞANLIURFA
TEKİN ACAR ŞANLIURFA PİAZZA
BOYNER TEKİRDAĞ
YKM ÇORLU
BOYNER TRABZON
BOYNER TRABZON
BOYNER VAN
TEKİN ACAR YALOVA ÖZDİLEK

Makyaj Satış Noktaları

SEPHORA PANORA
SEPHORA TUNALI
SEPHORA CEPA AVM
SEPHORA TERRACITY
SEPHORA KORUPARK AVM
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
SEPHORA AKMERKEZ
SEPHORA İSTİNYE
SEPHORA CAPACITY
SEPHORA AQUA FLORYA
SEPHORA AKASYA
SEPHORA PALLADIUM
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA KANYON
SEPHORA AGORA
SEPHORA POİNT BORNOVA AVM
SEPHORA FORUM BORNOVA AVM
SEPHORA ALSANCAK

Cilt Bakımı Satış Noktaları

SEPHORA İSTİNYE