BALMAIN

www.balmain.com

En genç Kreatif Direktör ünvanına sahip 28 yaşındaki Olivier Rousteing, son 3 yıldır geçmişi ve günümüzü birleştirerek markaya yeni bir yaratıcılık getirmiş ve Balmain’i en trend tasarımcı markalarından biri haline getirmiştir.

Cesur ve yaratıcı tasarımlara imza atan tasarımcı Chic-Couture tarzı şehirli izlerle birleştiriyor. Genç direktör, Balmain Erkek Modasını «couture» tarzda yaratarak, eşsiz ve sıra dışı parçalarla birleştiriyor. Detaylarla dolu, süslü ve zengin Balmain kıyafetleri gerçekten birer sanat eseri.

Yeni Balmain Homme, Olivier Rousteing’ın işbirliğiyle ve bakış açısıyla tasarlandı. Daha önce hiçbir parfüm şişesinde görülmemiş zengin ve özel detaylarla süslenmiş klasik bir parfüm şişesi.

Balmain erkeği özgün ve özgür...
Kendi tarzını yaratmak için farklı tarzları cesurca dener.
Aynı zamanda hem klasik ve rock, hem de asil ve çekici...
Kültürlü, asi, içgüdüleriyle hareket eden ve başkalarının ne söylediğine kulak asmayan bir erkek.
Düz kesimli, koyu mavi cam bir şişe tasarımına sahip.
Kapağın üzerindeki kartal özgürlüğün ve gücün simgesi...

Balmain modasının ikonik bir detayı olan apolet, maskülen bir görünüm katıyor. Şişenin üzerindeki kırmızı çizgi şık ve kaliteli bir bitiş sunuyor.

İçeriğindeki, bergamot, safran, hindistan cevizi, menekşe yaprağı , deri, elma, yosun, sedir ağacı, tonka fasülyesi ile Odunsu, oryantal koku ailesinden geliyor. Taze & çekici üst nota, asil & zengin orta nota, şehvetli & canlı alt notaya sahip.

YENİ ÜRÜNLER

BALMAIN MODAEVİ’NİN İMZA KOKUSUNA YENİ BİR YORUM

“EXTATIC GOLD MUSK EDT”

Balmain moda evinin son moda showlarında, Balmain kadını sofistike, güçlü ve kendinden emin görünüyor. Haute Couture mirası en saf haliyle Balmain şıklığını yansıtıyor. Balmain’in klasik kokusu Extatic ise bu ilhamla yeni bir hale bürünüyor. Extatic Gold Musk, moda evinin imza kokusu için yepyeni bir varyasyon…

“Balmain kadını yalnızca gecenin değil, modern zamanların vizyonu geniş, feminen ve iddialı Amazon kadını.” Balmain Extatic Gold Musk meyvemsi ve odunsu birleşimiyle gerçek bir Amazon kadınını yansıtıyor.

“Extatic, beyaz ve altın bir varyasyon”

Parfümör Sonia Constant bu kompozisyonu havalı ve buğulu elbiselerden ilham alarak yarattı.

“Extatic Gold Musk’ı ve Balmain’in beyaz ve altın elbiselerinin ihtişamını yansıtmak için, üst notalarda saflığın ve duruluğun algısını İtalyan bergamotu ve aldehiti kullanarak vermek istedim. Orta notalar için ise, aklımda yer etmiş olan hafif ipekten beyaz kumaşların ilhamıyla gardenya ve tiare çiçeği gibi iki çiçeği kullandım. Son olarak da dip notalarda yoğunluk ve kontrastı yakalamak için sandal ağacı gibi odunsu içerekleri tercih ederek altının nefesi bir dokunuş yapmak istedim.”

EXTATIC TIGER ORCHID EDP

Sezonlar geçtikçe, Balmain modası iddialı ve seksi fiminenliği betimler. Grafik desenler çarpıcı ve güçlüdür. Alevli vahşi baskıları ultra lüks olarak yeniden tasarlanır.

Moda evinin imza parfümü, Extatic, şimdi çok canlı ve neşeli bir limited edition ile karşınızda - Extatic Tiger Orchid. Koku en canlı çiçeğe, tiger orchid’e hayranlığını sunar.

Gizemli ve deriye işleyen bir zevk: aynı zamanda Extatic EDP ve EDT’nin de yaratıcısı Emilie Copperman tarafından oluşturulan kokunun kalp notalarında yasemin, paçuli ve orkide yer alır.

“Zencefil çiçeği, Pembe Biber ve Güneş Çiçeği tarafından yüceltilmiş yeni bir başlangıç ile yumuşak ve baharatlı.

The Tiger Orchid duygusallığı Ylang Ylang çiçeksi notaları ve gece yasemini ile doğrulandı.

Oldukça çarpıcı koku, odunsu Kaşmir ve hafif Benzoin ile geliştirildi.”

EMILIE COPPERMANN / SYMRISE

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

SEPHORA ADANA ZİYAPAŞA
SEPHORA PANORA
SEPHORA CEPA AVM
SEPHORA KORUPARK AVM
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
SEPHORA İSTİNYE
SEPHORA AKASYA
SEPHORA PALLADIUM
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA KANYON
SEPHORA FORUM BORNOVA AVM