ALEXANDRE.J

www.alexandre-j.com

Alexandre.J, 2012 yılında kurulan, sanatsal formlarla olağandışı materyalleri alışılmadık biçimlerde kullanan bir Fransız niş parfüm markasıdır.

Malzemelerin ve duyguların mimarı Alexandre.J, olağandışı materyalleri alışılmadık biçimlerde kullanır. Duyguları harekete geçiren objelere hayat vermek için heykeller yaratır, tasarımın limitlerini zorlar.

Lüks işçiliğe duyulan bağlılıkla Alexandre.J, geleneksel yöntemlerle elde yapılan, eşsiz ve zarif ambalaj sanatı konusunda ustadır. Her bir koku için kristal, deri, ahşap gibi asil malzemeleri kullanarak benzersiz şişe tasarımları yaratır. Mücevher sunumu gibi, parfüm şişeleri vernikli ahşap veya deri kutu içerisinde sunulur. Her eser, ideal ölçülerle eşsiz bir tasarım ve karışım oluşturan çok çeşitte koku notası barındırır.

YENİ ÜRÜNLER

IRIS VIOLET

Iris Violet, kadınsı, genç ve sofistike bir parfüm. Fransız soyluluğunun sembolü olan iris çiçeğine bir övgü niteliğinde olan bu parfüm, parlak bir renk ve sevindirici bir koku ile şaşırtıyor.

ARGENTIC

Argentic, bir fotoğraf makinesi gibi zamanı yansıtır, anı kaydeder ve güçlü duyguları harekete geçirir. Her anı, kokular sayesinde yeniden hatırlanır.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

HARVEY NICHOLS ANKARA
BEYMEN ZORLU CENTER
HARVEY NICHOLS İSTANBUL
DEBENHAMS NICHE CORNER
BRANDROOM MALL OF ISTANBUL
BRANDROOM NİŞANTAŞI
BRANDROOM SUADİYE