YENİLİKLER

YENİ ÜRÜNLER

PARFÜM

AMO FERRAGAMO

Salvatore Ferragamo'nun yeni kokusu Amo Ferragamo, modern kadınlığın özüdür. İtalyanca'da "seviyorum" anlamına gelen Amo, dünyanın ona sunduğu her fırsatı yakalamaya hazır olan, iz bırakan, özgür ruhlu genç bir kadının bildirisidir. O, içinden geldiği gibi hareket eden, cüretkar ve çekici bir kadındır.

Amo Ferragamo, tutku ile cazibenin modern ve cüretkar beraberliğinden ortaya çıkan bir koku. Üst notalara damgasını vuran frenk üzümü, biberiye ve İtalyan bitter notaları ile açılış yapan parfüm, orta notalarda yaseminin ışıltılı mate yaprağı ve ışgında erimesiyle daha yumuşak bir hale bürünüyor. Odunsu bir tatlılıkla noktalanan Amo Ferragamo'nun eşsiz şehveti; beyaz vanilya, "ambrox" ve sandal ağacının zarif karışımından geliyor."

PARFÜM

Gentleman EDP

Karizmatik ve cesur. Çekiciliği ve cool tavrı aklınızı çelerek sizi büyüler.

Kalabalığı takip etmez: o, yol gösteren bir liderdir.

Özellikle tüm duyuları harekete geçiren maceralara yönelten bir lider...

Iris Pallida'nın yumuşak dokunuşu, paçuli esansının vahşi şehveti ile birleşir. Karabiberin neredeyse tehlikeli sıcaklığı, balsam ve siyah vanilyanın baş döndürücü tatlılığı ile harmanlanır.

Gentleman Eau de Parfum kesinlikle bağımlılık yaratır.

PARFÜM

Live Irresistible Blossom Crush

Live Irresistible Blossom Crush, ulaşılmaz kahramanı gibi, şaşırtıcı bir çiçek buketidir.

Taze ve narin taç yapraklarını beklenmedik içeriklerle birleştirir.

Ve Crush... İlk görüşte aşk...

Irresistible'in serisinin imza notası gül; saf, derin ve çok kadınsıdır. Şakayık ile birleşimi ona daha ferah ve ışıltılı notalar katarak onun birçok farklı yönünü ortaya çıkarır. Her zamankinden daha taze bir bahar buketi, misk notası sayesinde şehvet uyandırır.

PARFÜM

Dahlia Divin Eau Initiale

Eau Initiale'in kalbinde mitolojide önemli bir yeri olan manolya yatar. Tensel, hassas ve karakter dolu bir çiçek...

Manolya çiçeği ferah yasemin kokusu ve gül esansıyla uyum içinde bir araya gelerek asil ve kadınsı bir çiçek buketi oluşturur.

Çiçeksiliğin gatirdiği tazelik hissi bergamot, turunç ve kan portakalı içeren narenciyeli notalarla güçlenir.

Sedir ağacı ve sandal ağacı saf misk kokularının yumuşaklığını vurgular. Hafifletilmiş odunsuluğun ve çiçeksiliğin muhteşem uyumu ince bir davetkarlıkla tüm duyulara fısıldar.

MAKYAJ

Le Rouge Liquide

Mükemmel bir illüzyon: Le Rouge Liquide sadece açıldığı zaman sırrını ortaya çıkarır.

Geleneksel rujların aksine özel köpük aplikatörü, eşi görülmemiş pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü ve olağanüstü likit yapısıyla farkını gösteriyor.

Kapağı açın, doğru miktarda formülü elde etmek için çevirin ve geleneksel bir ruj gibi uygulayın. Bu yeni ruj içinde sakladığı kalemsi mekanizmasıyla rujlar hakkında bildiğiniz herşeyi değiştiriyor.

Ayrıca içeriğindeki hyalüronik asit cildi 6 saat boyunca nemlendirirken gatuline yağı dudakları mükemmel şekilde şekillendirir ve yumuşatır.

PARFÜM

QUATRE ABSOLU DE NUIT POUR FEMME

Yeni QUATRE kokularının Paris akşamlarını anımsatan daha sofistike versiyonu. İkonikliğin modern ve cesur koku yorumu Quatre yüzüğü gizem ile örtülür. Geceleri, bu çağdaş çift için her şey mümkün, mükemmellik ulaşılabilir.

PARFÜM

QUATRE ABSOLU DE NUIT POUR HOMME

Yeni QUATRE kokularının Paris akşamlarını anımsatan daha sofistike versiyonu. İkonikliğin modern ve cesur koku yorumu Quatre yüzüğü gizem ile örtülür. Geceleri, bu çağdaş çift için her şey mümkün, mükemmellik ulaşılabilir.

PARFÜM

SOUL

Bu Costume National ‘in esansı ve ruhu. Ruh özgürlük ve zarafettir ve ben saf amberi, benim için iki unsuru birleştiren çok değerli içeriklerin oryantal karışımı ve DOMINIQUE ROPION tarafından yaratılan özleri doğuran bu özel koku için üst nota olarak seçtim.» İşlenmemiş malzemelerin zenginliği, nadir kalitesi, ileri teknoloji ve tipik özellikleriyle markanın ruhunu saran, sıcak, şehvetli, zarif ve karizmatik bir parfüm.

Baskın Nota: Amber ağacı

Baskın Duygu: Saflık ve sıcaklık

Hedef: Unisex