YENİLİKLER

YENİ ÜRÜNLER

PARFÜM

UOMO CASUAL LIFE EDT

Ferragamo’nun maskülenliği gerçek ve modern centilmeni temsil eder. Hayatlarını yolculuk, macera ve zorlayıcı olarak tasvir eden erkekler, seçim ve keşiflerle oluşan hayatında zorlayıcı çatışmalarla karşılaşır, kendine güvenir ve hayata her zaman heyecanla bakar. Tüm bu erkekler için; Ferragamo, maskülenliğin en dinamik halini vurgulayan yeni parfümünü yaratıyor.

Üst notalarında menekşe yaprakları, limon ve kakule, orta notalarında kahve ve sardunya, alt notalarında beyaz sedir ağacı, kaşmir ağacı ve beyaz misk yer alır.

PARFÜM

Lİkonik My Burberry Kokusunun
Yoğun ve Tensel bir Yorumlaması:

My Burberry Black

Ünlü parfümör Francis Kurkdjian ve Christopher Bailey tarafından çekici ve çiçeksi oryantal olarak yeniden yorumlanan My Burberry Black fırtına, şiddetli yağmurun sıcak ve büyüleyici flora kontrastı ile Londra bahçelerine geri dönüyor. Şişenin tasarımı, siyah Burberry trençkotun çıplak bir tene dokunduğu andaki hisleri yansıtıyor.

PARFÜM

GIVENCHY GENTLEMAN
NAZİK OLMA CESARETİNİ GÖSTERİYOR

Beklenmedik bir çiçek dokunuşu, tıpkı bir centilmenin kendi eşsiz nezaketi gibi…

Kokunun tam kalbine yerleştirilen klasik lavanta dokunuşu asil iris ile başkalaşıyor. Kompozisyona asalet katarak, pudralı, sofistike ve baştan çıkarıcı bir yön kazandırıyor.

Paçuli ve deri notası ise kokuya maskülen bir karakter katarak farklılığını ortaya koyuyor.

Odunsu-çiçeksi-fougere koku ailesinin bir üyesi olan bu yeni koku Gentleman erkeğinin zarafetini yansıtıyor.

PARFÜM

Mr. Burberry
Burberry'nin erkekler için yeni kokusu.

İkonik Burberry heritage trençkottan esinlenilen Mr. Burberry kontrastlar şehri Londra'nın özünü yansıtıyor
Eski ve yeni, klasik ve modern. Aykırılık ve zıtlıklar kampanyada, kokusunda ve Mr. Burberry’nin kendisinde özgün bir biçimde hissediliyor
Zarif ama el değmemiş.

MAKYAJ

UZUNLUK ETKİSİ VEREN NOIR INTERDIT MASKARA

Givenchy, kuralları yıkmaya devam ediyor ve daha şık ve modaya uygun aksesuarlar yaratmak için sınırları zorluyor.

Uzun kirpikler, istenilen kadar hacim ve daha yoğun siyah...

Givenchy, 90° bükülebilen fırçası ve kirpik uzatma etkili olağanüstü formülü birleştiren maskara Noir Interdit ile bir kez daha sınırların ötesine geçiyor.

Gözlerinize inanamayacaksınız!

MAKYAJ

Runway Koleksiyonu

BURBERRY SONBAHAR-KIŞ 2016

Hafif ışıltısıyla mücevher ile kaplanmış hissi veren koyu metalik gözler ile göz kenarlarından elmacık kemiklerine doğru uygulanan zengin ışıltılar.

Kusursuz bir bitiş sağlayan parlak cilt

Nemli nude dudaklar!

PARFÜM

ECLAT DE FLEURS

Işıldayan bir güce sahip, nazik ve yetenekli bir kadın. Kadifemsi cildi, mükemmel sesi, kutsanmış güzelliği; herkes için, özellikle bir Couture tasarımcısı için sınırsız bir ilham kaynağı. Çiçeksi-odunsu Dahlia Divin Eau De Toilette baştan çıkarıcı benzersizliği ve stil sahibi karakteri ortaya koyar.

Başlangıçta hissedilen mangonun verdiği meyvemsi dokunuşları kalp notasında pembe yasemin izler, dip notada bulunan sandal ağacının gizemi ile vanilyanın verdiği duygusal his parfüme ışıltı katar.