VC&A COLLECTION EXTRAORDINAIRE

www.vancleefarpels.com

Van Cleef & Arpels’in muhteşem öyküsü bir aşk hikâyesi ile başlar. Estelle Arpels ve Alfred Van Cleef 1896’da evlenirler. On yıl sonra (1906 yılında) Alfred ve kardeşi Charles, bir mücevher şirketi kurar ve Paris’in en prestijli noktası olan Place Vendôme’da 22 numaraya yerleşir. Tasarım evi, isimlerin verdiği güçle hızla başarısını gösterir ve mücevher dünyasının önde gelen markalarında biri haline gelir.

Mücevher gibi parfüm de zarif bir süs olduğundan, Van Cleef & Arpels’in bir parfüm koleksiyonu çıkaracağı her zaman belliydi. Parfüm, her şeyden öte bir koku mücevheri gibidir, tıpkı mücevher gibi vücudu sarar. Mücevher koleksiyonlarına adanmış, Jean-Claude Ellena tarafından yaratılan ilk parfümü First, 1976 yılında piyasaya sunuldu.

Van Cleef & Arpels, zarafet, kadınsılık, yaratıcılık, uzmanlık ve mükemmeliyetçilik gibi güçlü, belirgin ve unutulmaz değerleri esas alır. Doğadan, hayallerden ve kültürden esinlenerek yaratımlar yapar.
Lüks mücevher tarihinin değişmez parçası Van Cleef & Arpels, bir mücevher gibi özenle tasarladığı parfüm koleksiyonuna niş parfüm serisini ekledi.

Mükemmelliği ilke edinen, bir eşi daha olmayan kokulardan olan VC&A Collection Extraordinaire, ilhamını markanın bahçelerden esinlenen mücevherlerinden alır. Özgürlük konsepti içinde hazırlanan tasarımların karakterini çok kaliteli ve lüks hammaddeler belirler.

YENİ ÜRÜNLER

AMBRE IMPERIAL

Collection Extraordinaire serisinin yeni parfümü, Ambre Impérial ile Doğu’ya doğru rüya gibi bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Amber odaklı bu koku, lüks, unutulmaz ve bağımlılık yapıcı... Adeta şehvetin en saf hali… Amberin hipnotize edici ve gizemli yorumu, dikkat çekici bir imza niteliğinde...

Güçlü amberin büyüleyici esansı, vanilya, benzoin ve kavrulmuş tonka fasulyesinin değerli aromasıyla yüceltilir. Pembe biber ve bergamotun karizmatik ferahlığıyla birleştiğinde bağımlılık yapıcı koku tamamlanır.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

HARVEY NICHOLS ANKARA
BEYMEN ZORLU CENTER
BEYMEN NİŞANTAŞI
HARVEY NICHOLS İSTANBUL
DEBENHAMS NICHE CORNER
BRANDROOM MALL OF ISTANBUL
BRANDROOM NİŞANTAŞI
BRANDROOM BODRUM