TIFFANY & CO

Dünyanın önde gelen kuyumcu ve Amerikan tasarım evi Tiffany & Co., kuruluşundan bu yana çağdaş kültürün ön saflarında yer almaktadır. 1837'de New York'ta Charles Lewis Tiffany tarafından Tiffany, küçük tasarım ürünleri mağazaları, stil sahibi, üstün kalitesi ve yenilikçi ancak zamana meydan okuyan tasarımları ile sosyalistler ve devlet başkanları arasında tercih sebebi oldu. Tiffany'nin elmaslara olan tutkusu, 1877'de keşfedilen nadir ve parlak 128.54 karat sarı bir elmas olan Tiffany Diamond'ı tasarlamasına ilham kaynağı oldu. Bunu, 1887'de Fransız Kraliyet Mücevherlerinin yaklaşık üçte birini satın alması izledi. Bu alımlar bir araya geldiğinde Tiffany, “Elmasların Kralı” adlı takma isme layık görüldü ve bugün için geçerli olan bir mükemmeliyet geleneği oluşturdu. 180 yıllık geçmişiyle Tiffany & Co., tasarımlarını hayranlarının zevki doğrultusunda ileriye taşımak için sürekli çaba göstermiştir.

Bugün, Tiffany dünya üzerinde ünlüler ve trend öncüleri tarafından giyilir ve ünlü Blue Box ürünü, stil, ince zevkin ve değişikliğin anında tanınan bir sembolüdür.

YENİ ÜRÜNLER

TIFFANY & CO. SIGNATURE INTENSE

Tiffany & Co, Signature parfümün daha zengin ve derin bir versiyonu olan Eau de Parfum Intense'i bizlere sunuyor. Bu yeni yorum, orijinal kompozisyonun yönlerini, iris ile birlikte kehribar, ılık vanilya ve benzoin notalarıyla birlikte harmanlıyor. Koku kompozisXyonu, Tiffany markasının temelleri olan iyimserlik, güç ve neşeden ilham alır. Tiffany'de tek ihtiyacın sevgidir. Tiffany & Co., bir kez daha Givaudan'ın dünyaca ünlü usta parfümeri Daniela Andrier izlerini taşımaktadır. Misk ve çiçek kokusu ile sıcak, şehvetli bir akım ile sarılmış bir önceki parfüm Signature Eau de Parfum’ün daha güçlü bir versiyonudur. İris yağının zenginleştirilmiş konsantrasyonu, eski kokusuna olağanüstü derinlik katarak yoğunluğunu yansıtır. Parfümün vücuttaki kokusu, amber ve benzoinin lüks hammaddeleri ile zenginleştirilir.

Çarpıcı, kapaklı cam şişe, Tiffany’nin ikonik elmas kesiminden ilham alır. İkonik Tiffany Blue®'un daha derin gölgesiyle aydınlatılan yeni yorum, Tiffany & Co. logosuyla şişenin boyun kısmında yer alan parlak gümüş dokunuşlar ile etkileyici bir bütünlük sağlar.

MAĞAZALAR

SEPHORA ANKAMALL
SEPHORA PANORA
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
SEPHORA İSTİNYE
SEPHORA AKASYA
SEPHORA PALLADIUM
SEPHORA CAPACITY
SEPHORA AQUA FLORYA