SALVATORE FERRAGAMO

www.ferragamo.com

1920’li yıllarda ünlü film yıldızlarına hazırladığı özel tasarım ayakkabılarıyla ve efsanevi modelleriyle moda dünyasına imzasını atan Salvatore Ferragamo kendi adını taşıyan markası ile bugün tüm dünyanın en prestijli markaları arasında yer alıyor. Eşsiz kalitesi ve klasikleşen stiliyle İtalyan moda markası Salvatore Ferragamo kadın ve erkek hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra parfümleri ile de dikkat çekiyor.

Teknoloji, el zanaatkarlığı ve İtalyan stilini bir araya getiren tasarımları ile modaya öncü olmaya devam ediyor. Modadan ilham alarak yaratılan parfümleri ile de son yıllarda adından sıkça söz ettirirken, parfüm şişelerinde yer alan ikonik sembolleri, şık ve eşsiz tasarımları ile genç kadın ve erkeklere hitap ediyor.

YENİ ÜRÜNLER

SIGNORINA MISTERIOSA EDP

En şık kadınların bile sakladıkları gizli yanları, ruhunda saklı kalan asi hissettiğinde sığındığı özel bir alan vardır. Sırların, cazibenin ve arzuların olduğu bu yerde, karanlık ruhunu sadece oynamayı sevdiği insanlara gösterir. Bu oyunda başkalarının bilmediği kuralları belirleyen kişi o’dur. Bilinmezlik onun sembolü, gizem onun özüdür.

Salvatore Ferragamo gizemli cesur kokusu ile kadının öngörülemeyen tarafını ortaya çıkarır. Üst notalarında neroli ve böğürtlen, orta notalarında portakal çiçeği ve sümbülteber, alt notalarında siyah vanilya mousse ve paçuli yer alır.

UOMO EDT

Salvatore Ferragamo modern erkeğe ilham veriyor. Otantik karizması ve iyimser yaklaşımı benzersiz bir hikaye anlatıyor ve kalıcı bir iz bırakıyor. Zamansız ikonik stili ile hayatın güzelliklerinden zevk alan modern bir erkek. Hiçbir zaman geriye bakmayan, olumsuzları olumluya çevirme kabiliyetine sahip, cezbedici ve güven veren bir centilmen.

Üst notalarında karabiber, kakule ve bergamot, orta notalarında tiramisu ve portakal çiçeği, alt notalarında sandal ağacı, kaşmir ağacı ve tonka fasulyesi yer alır.

UOMO CASUAL LIFE EDT

Ferragamo’nun maskülenliği gerçek ve modern centilmeni temsil eder. Hayatlarını yolculuk, macera ve zorlayıcı olarak tasvir eden erkekler, seçim ve keşiflerle oluşan hayatında zorlayıcı çatışmalarla karşılaşır, kendine güvenir ve hayata her zaman heyecanla bakar. Tüm bu erkekler için; Ferragamo, maskülenliğin en dinamik halini vurgulayan yeni parfümünü yaratıyor.

Üst notalarında menekşe yaprakları, limon ve kakule, orta notalarında kahve ve sardunya, alt notalarında beyaz sedir ağacı, kaşmir ağacı ve beyaz misk yer alır.

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

SEPHORA PANORA
SEPHORA ANKAMALL
SEPHORA CEPA AVM
SEPHORA 365
SEPHORA ARMADA
SEPHORA KIZILAY
SEPHORA TAURUS
SEPHORA MİGROS
SEPHORA DEMİRÖREN İSTİKLAL
SEPHORA İSTİNYE PARK
SEPHORA AKASYA
SEPHORA PALLADIUM
SEPHORA KANYON
SEPHORA NİŞANTAŞI
SEPHORA EMAAR
SEPHORA ATAKÖY
SEPHORA NAUTILUS
SEPHORA HISTORIA
SEPHORA SAMSUN PIAZZA
SEPHORA SAMSUN YEŞİLYURT