FILORGA

www.filorga.com

1978’den beri Filorga laboratuvarları, tıp uzmanları ve estetik cerrahlar tarafından takdir edilmiş, hücresel anti-aging mezoterapi tedavisinde, geliştirilmesinde ve anti-aging medikal enjektabl ürünlerin üretiminde öncü olmuştur. Filorga’nın araştırmaları, tasarlanan yeni tekniklerle kırışıklık, sıkılık kaybı, cilt yoğunluğunun ve ışıltısının kaybına karşı mücadeleye odaklanmıştır.

YENİ ÜRÜNLER

HYDRA FILLER

Bu hafif ve tazeleyici krem, en derin katmanları nemlendirmek için cilde üç farklı tip hiyalüronik asit aşılar. Cilt parlaklığını geri kazanır.
Cilt için bir su haznesidir.

• Cildin yaşlanmasına karşı savaşır.
• Cildin yeniden yapılanmasını ve güçlenmesini sağlar.
• Yaşlılık çizgileri ve susuzluktan dolayı meydana gelen çizgileri yok eder.
• Cilt yoğun şekilde nemlenir ve parlar.
• Cilt canlanır, rahatlık ve sıkılık kazanır.
• Cilt makyaj için hazır hale gelir.
• Nemini kaybetmiş ciltler içindir.

NUTRI FILLER

BESLER – SIKILAŞTIRIR – DOLGUNLAŞTIRIR

Rahatlamak isteyen kuru ve olgun ciltler için shea ve argan yağı eklemesiyle özel olarak formüle edilmiş zengin bir kremdir. Kırmızı yosun ile sağlanan lipolitik eylem ile yüzü arındırarak yüzün kontürlerini yeniden yapılandırır ve ideal yüz şeklini kazandırır. Meso + gibi cilt yapılandırma serumu üzerine veya bölgesel olarak boyun ve dekolte için idealdir.

TIME FILLER

KIRIŞIKLIK GİDERİCİ GÜNDÜZ KREMİ

Üç tip kırışıklığa karşı savaşır:
Nem kaybı kırışıklıklarına, hyalüronik asit ve NCTF sayesinde doldurma benzeri eylem, mimik kırışıklıklarına botoks benzeri eylem ve yaşlılık kırışıklıklarına peeling benzeri eylem ile bakım sağlar.
Yumuşak odak pigmentleri, doku kusurlarını kapatmaya yardımcı olur.

TIME FILLER MAT

Jel yapısı Time-Filler ile aynı temel formüle sahip olup, üç tip kırışıklığa bakım yapar. Sebum üretimini düzenleyerek ciltteki fazla yağlanmayı kontrol eder. Karma ve yağlı ciltler için kusursuzca uygundur.

Cildi tüm gün boyunca mat tutmak için mükemmel bir makyaj altıdır.
Gece ve gündüz kullanımı önerilir.

TIME FILLER EYES

Nem kaybı çizgilerine, ifade çizgilerine ve biyolojik yaşlanmayla ilişkili çizgilere bakımsağlayan, eksiksiz yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremidir.

Hoş ve tazeleyici bir jel-krem yapısına sahiptir. Kirpik büyümesini destekleyerek, göz altı çökmelerini dolgunlaştırır. Koyu halkaları yok ederken stimüle edici bir kompleks ile göz kapaklarını kaldırarak sarkmasını engeller.

Gündüz ve gece kullanımı önerilir.

MEZO +

MUTLAK KIRIŞIKLIK SERUMU

Dermatolojide başarılı olan ve en güçlü yaşlanma karşıtı aktif bileşen olarak bilinen retinolü içeren rahat bir serumdur. Cilde ihtiyacı olan enerjiyi verir ve cildi yeniden yapılandırır. Ciltte derinlemesine bir iyileşme düzelme gözlenir. Cilt daha sıkı ve aydınlıktır.

ISO - STRUCTURE

Yüz kontürlerini yeniden tanımlayan zengin ve rahat bir kremdir.

Karite yağı, avokado ve jojoba sayesinde cildi besler. Kırışıklıklar doldurulur. Yüz ovali yeniden belirginleşir. Elastikiyet kaybı olan cilt sıkılaştırılır. Yüzdeki çizgilerin derinliği azalır, cilt sıkılığına kavuşur.

PIGMENT PERFECT

CİLT LEKESİ DÜZELTİCİ SERUM

Hop özü yardımı ile cilt lekelerine karşı savaşır, C vitamininin sağladığı parlaklaştırıcı ve birleştirici etki ve altın papatya sayesinde serbest radikal karşıtıdır. Cilt lekelerini gözle görülür bir şekilde açar.

Sleep & Peel ile birlikte idealdir.

PERFECT +

Yüzeyi yenileyen ve canlandıran faaliyetleri ile meyve asidi kompleksi sayesinde iyileşmiş ve yumuşak bir cilt dokusu sağlar. Gözenek azaltıcı ve matlaştırıcı etkisi ile yağlı bölgeleri düzenler. Beyaz safir özünün ışık yansıtıcı pigmentleri ile cilde sağlıklı bir parıltı kazandırır. Karma ve yağlı ciltlere önerilir.

Time-Filler Mat ile birlikte kullanılması idealdir.

FILORGA SKIN ABSOLUTE ANTI -
AGEING NIGHT CREAM

Filorga, medikal kozmetikteki uzmanlığından ilham alarak, “Skin Absolute Anti-aging Gece Kremi”ni yarattı. Işıltı arttırıcı siyah meteor tozu ve yaşlanmanın tüm izlerini tedavi etmeye yardımcı aktif anti-aging içeriklerle zenginleştirilmiş, yeni nesil gece kremi Skin Absolute… 45 gece kullanım sonrasında daha ışıltılı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt sağlamaya yardımcı oluyor.

FILORGA MESO – C -
AYDINLATICI VİTAMİN KÜRÜ

Bu kür içerdiği %8 saf C vitamini tozu ile ciltte parlaklık, güçlü, çabuk ve uzun süreli nemlenme sağlamaya yardımcı olur. 3 saat sonunda %79 nem artışı sağlıyor.
Kolajen sentezini 8 kat arttırmayı,

Cildin yaşlanma sürecini geciktirmeyi,

Cilt parlaklığını arttırmayı destekler.

FILORGA HYDRA-
HYAL Konsantre

35 yılı aşkın bir süredir, Filorga’nın yüksek performanslı medical anti-aging içerikleri dolgu enjeksiyonları, mezoterapi, peeling gibi tıbbi uygulamalarda kullanılmaktadır. Bugün ise Filorga, yoğun bir nemlendirici, dolgunlaştırıcı konsantre olan HYDRA-HYAL teknolojisine sahip ilk anti-aging nemlendirici dolgunlaştırıcı konsantre’yi sunar.

Filorga ilk kez bir serumda hücreleri besleyen hyaluronik asit kullanmıştır. HYDRA-HYAL Konsantre, cildi nemledirmeye, cildi yumuşatmaya, derinlemesine dolgunluk vermeye yardımcı olur. 3 etkisi ile benzersiz bir üründür.

MAKYAJ

Sadece
Yetkili
Eczanelerde