COSTUME NATIONAL

www.costumenational.com

Ennio Capasa tarafından 1986 yılında yaratıldı. Marka, klasiğe aşırı modern bir yenilik getiren “İtalyan tasarımı” olarak tanımlanan yeni trendin müjdeleyicisi olduğu için birçok övgüye layık görüldü. Kusursuzca dikilen takım elbise, vücudu saran gündelik deri kıyafetler, ipek trikolar ve denim bu mimari hassasiyetin kumaşa çevrilmesidir.

CoSTUME NATIONAL, geleneksel İtalyan terziliğini, sofistike ve modern duygusallık ile harmanlar. Aşırı soyutlamanın hiçbir izini taşımadan; vücuda yakın silueti, özenli renk kullanışı, genellikle koyu ya da doğal renklerin tercihi ve yenilikçi kumaşlarla stilinin köklerini rock’ın estetiğinden alır.

Mart 2016’da, Sequedge Japon grubu, Costume National‘in yeni sahibi oldu. Yeni yönetim, modern İtalyan tasarımına Japon esintisi ekledi.

COSTUME NATIONAL PARFÜM

Kokular, CoSTUME NATIONAL ‘ın dünyasını tamamlayan doğal bir basamağı temsil eder. 7 yapılandırılmış ve şehvetli kokuların hepsi, rafine edilmiş ve farklı karakterli eşsiz ve zamansız bir tasarımdır.

CoSTUME NATIONAL‘in kadın ve erkeğine dönüşmek için, parfümerinin en asil içeriklerini tekrardan yorumlayan parfümler -amber, gül, ylang-ylang, paçuli, sandal ağacı, safran, yasemin notalarını içerir.

Saf ve duyusal şişelerin şekilleri Ennio Capasa tarafından biçimlendirilmiştir.

YENİ ÜRÜNLER

SCENT INTENSE

Çekici ve şehvetli, SCENT INTENSE, anında amber ve ahşabın odunsu notaya dönüşen amber çiçeğinin ve yasemin çayının sakin ve zarif açılışı. Zamansız ve gizemli, enerjik, doğal, derin bir sıcaklıkla sizi çevreleyecek. Çarpıcı, benzersiz ve tamamıyla bağımlılık yapan, bireysel ve baştan çıkarıcı bir koku.

Baskın nota: Amber

Baskın duygu: Şehvet

Hedef: Unisex

SOUL

Bu Costume National ‘in esansı ve ruhu. Ruh özgürlük ve zarafettir ve ben saf amberi, benim için iki unsuru birleştiren çok değerli içeriklerin oryantal karışımı ve DOMINIQUE ROPION tarafından yaratılan özleri doğuran bu özel koku için üst nota olarak seçtim.» İşlenmemiş malzemelerin zenginliği, nadir kalitesi, ileri teknoloji ve tipik özellikleriyle markanın ruhunu saran, sıcak, şehvetli, zarif ve karizmatik bir parfüm.

Baskın Nota: Amber ağacı

Baskın Duygu: Saflık ve sıcaklık

Hedef: Unisex

PARFÜMLER

MAĞAZALAR

BOYNER ADANA
BOYNER ANKAMALL
BOYNER PANORA
BOYNER CEPA
BOYNER KENTPARK
BOYNER ANTALYA
BOYNER KORUPARK
BOYNER DİYARBAKIR FORUM
BOYNER ESKİŞEHİR
BOYNER GAZİANTEP PRİME MALL
BOYNER İSTİNYE PARK
BOYNER ŞAŞKINBAKKAL
BOYNER AKASYA
BOYNER FORUM İSTANBUL
BOYNER MARMARA FORUM
BOYNER CAPITOL
BOYNER MALTEPE PARK
BOYNER NAUTILUS
BOYNER İÇERENKÖY
BOYNER MALL OF ISTANBUL
BOYNER AKBATI
BOYNER MARMARA PARK
BOYNER BRANDIUM
BEYMEN ZORLU CENTER
WEPUBLIC AKMERKEZ
HOME OF SCENTS AKASYA
HOME OF SCENTS NİŞANTAŞI
BOYNER CEVAHİR
BOYNER M1 MEYDAN
HOME OF SCENTS MALL OF İSTANBUL
BOYNER ÇİĞLİ KİPA
BOYNER BALÇOVA KİPA
BOYNER MERSİN FORUM
BOYNER TRABZON
BOYNER TRABZON MEYDAN